20 Haziran 2019 Perşembe

MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ ERHAN USTA: 2019 SEÇİMLERİNDE TARAFIMIZ BELLİDİR

MHP Grup Başkan vekili Erhan Usta: 2019 seçimlerinde tarafımız bellidir

MHP Grup Başkan vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun'a yaptığı ziyarette, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçim süreci ile ilgili yaptığı açıklamada, " 2019'da tarafımız bellidir" dedi.

06 Ocak 2018 Cumartesi 19:16 SİYASET
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 2019 seçim süreci ile ilgili MHP'nin tarafını açıklayarak "Bu, milletin tarafı, milli ve yerli taraftır" dedi.

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun'un İlkadım ilçesinde ziyaretlerde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti. Samsun Büyükşehir Belediyesince Saathane Meydanı'nda yürütülen tarihi dokuyu ortaya çıkarma projesi nedeniyle mağdur olduklarını öne süren esnaflarla da bir araya gelen Erhan Usta, çalışmaları yerinde inceledi.

Ziyaretlerin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Usta, ülkenin ve milletin menfaatleri doğrultusunda çalıştıklarını söyledi.

Türkiye'de yürütülen çalışmaları takip ettiklerini anlatan Erhan Usta, "16 Nisan referandumunda oluşan 'evet' ve 'hayır' cephesindeki iki bloklaşma, tekrar oluşmaya başladı. Bugün konuşulan hususlar, aslında onun devamı." diye konuştu.

Terörle mücadele konusunda AK Parti ile birliktelik, beraberlik içinde olacaklarını söylediklerini vurgulayan Erhan Usta, "Genel Başkanımız da bunu beyan etti. Diğer taraf bu bloklaşmayı keskinleştirirse bizim o zaman 2019'daki cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde yer alacağımız taraf bellidir. Bu, milletin tarafı, milli ve yerli taraftır." ifadesini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fıtık tedavisi yapan rot balans ustasına beyin ve sinir cerrahisi doktorundan tepki

Fıtık tedavisi yapan rot balans ustasına beyin ve sinir cerrahisi doktorundan tepki