24 Nisan 2019 Çarşamba

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERHAN USTA: 24 HAZİRAN'DA MÜHRÜ 3 HİLALE BASIN

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: 24 Haziran'da mührü 3 hilale basın

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçim çalışmalarına Kavak ilçesi ve Havza'nın köylerinde devam ederken vatandaşlara, "Mührü 3 hilale basın" dedi.

08 Haziran 2018 Cuma 12:56 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 24 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerinde ziyaret ettiği köylerde vatandaşlardan oy mührünü 3 hilale basmalarını istedi.


Samsun'da seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kavak ilçe esnafıyla bir araya geldi. Kavak ilçesinde esnafları gezip Cumhur İttifakını anlatan Erhan Usta, Milliyetçi Hareket Partisi için de milletvekili seçimlerinde destek beklediğini söyledi.

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, iftar yemeği için MHP Kavak İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programına katıldı. İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Usta "Milliyetçi Hareket Partisini daha önce iyi anlayamayanlar 15 Temmuz’dan sonra artık daha iyi anlamışlardır. MHP kısa dönem siyasi çıkarlarla hareket eden değil, milletin menfaatini ülkenin menfaatini düşünen bir siyasi partidir." dedi.

İftar programının ardından Havza'nın Şeyler, Çelikalan, Erikbelen ve Belalan köylerine ziyarette bulunan MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, kendisine gösterilen yoğun ilgi karşısında kalabalığa bir miting düzenledi. 

Kalabalık karşısında duygulandığını belirten Erhan Usta "İnşallah 24 Haziran seçimleri sonrası bize güvenip,  oy verenlerin güvenlerini ve isteklerini boşa çıkarmayacağız. Biz sonuna kadar sizlerin yanındayız, sizleri mahcup etmeyeceğimizden şüpheniz olmasın. Siz yeter ki milletvekili seçimlerinde mührü Üç Hilale basın. " dedi. Usta köy ziyaretlerini alkışlarla uğurlanarak sonlandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun merkezli olarak 5 şehirde FETÖ operasyonu! 8 kişi gözaltına alındı

Samsun merkezli olarak 5 şehirde FETÖ operasyonu! 8 kişi gözaltına alındı