24 Nisan 2019 Çarşamba

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERHAN USTA: TERÖRÜ BİR VE BERABER OLURSAK YENERİZ

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: Terörü bir ve beraber olursak yeneriz

Samsun'un Havza, 19 Mayıs ve İlkadım ilçelerinde 24 Haziran seçim çalışmalarında bulunarak esnaf ve vatandaşları ziyaret eden MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, "Terörü bir ve beraber olursak yeneriz" dedi.

06 Haziran 2018 Çarşamba 12:59 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili adayı Erhan Usta, Samsun'da İlkadım, 19 Mayıs ve Havza ilçelerinde 24 Haziran seçimi için esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek partisine destek istedi.


Samsun'da seçim çalışmalarına aralıksız devam eden MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın ilk durağı memleketi Havza ilçesi oldu. Havza ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Erhan Usta, girdiği her dükkanda vatandaşların ilgisi ile karşılaştı.  Erhan Usta, Havza ilçesinde 24 Haziran seçimleri için esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

Erhan Usta, Samsun Ülkü Ocakları eski başkanı Hüseyin Geze'nin dün vefat eden annesinin cenaze törenine katıldı. Bekdiğin Köyü’nde kılınan öğle namazına, İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları Samsun Başkanı Yalçın Altıntaş ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları da katıldı.

Cenazeden sonra Havza'da halkın sıkıntılarını dinleyen Usta, muhabirin sorularına da cevap verdi. Erhan Usta, "İnşallah daha güçlü bir şekilde Meclise girerek Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu reformların çıkmasına katkı vereceğiz” dedi.

ERHAN USTA 19 MAYIS İLÇESİ’NDE

Havza'dan sonra 19 Mayıs İlçesi’ne geçen Erhan Usta, esnaf ile bir araya geldi. Usta, 19 Mayıs Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğinin ardından Gümüşhane Kabaktepe Köyü Derneğine geçen Erhan Usta, dernek üyeleriyle hasbihalde bulundu. Üyelerin sorularını yanıtlayan Erhan Usta, "Terör ile mücadele içeride ve dışarıda devam etmektedir. Bu mücadelede birlik ve beraberliğimizi sağlayamazsak yenik düşeriz. Tarihe baktığımızda Türk Devletleri hep içeriden yıkılmıştır. O nedenle içerideki beraberliğimizi korumamız gerekmektedir" dedi.

Erhan Usta, 19 Mayıs ilçesinde dernek ziyaretinin ardından İlkadım İlçesinde bulunan kafe ve kahvelere ziyarette bulunarak 24 Haziran seçimleri için halkın desteğini istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Polis Akademisi sınav sorularını çalan 55 FETÖ'cüye hapis cezası verildi

Polis Akademisi sınav sorularını çalan 55 FETÖ'cüye hapis cezası verildi