25 Eylül 2021 Cumartesi

MHP MİLLETVEKİLİ CEMAL ENGİNYURT, HASAN UZUNLAR'A ÇOK AĞIR SÖZLERLE TEPKİ GÖSTERDİ

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, Hasan Uzunlar'a çok ağır sözlerle tepki gösterdi

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Samsun Büyükşehir Belediyesinin AK Partili Meclisi Üyesi Hasan Uzunlar'a MHP ile ilgili sözleri nedeniyle çok ağır sözlerle tepki gösterdi.

24 Aralık 2019 Salı 18:39 SİYASET

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, 'MHP de Müslüman olanlar, Muhsin Yazıcıoğlu'na gittiler' diyen AK Partili Meclis üyesi Hasan Uzunlar'a "Yani bu durum da MHP de kalanlar Müslüman olmuyor, Hasan denilen pisliğe göre" diyerek tepki gösterdi.


MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP'lilerle ilgili sosyal medya paylaşımında "Her zaman söylerim, MHP'den ayrılan Müslüman kesim Muhsin Yazıcıoğlu ile devam ettiler. Milliyetçi kesim MHP'de kaldı. İP'ye de tüm bunlardan arta kalanlar gitti" diyen AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Hasan Uzunlar'a adeta ateş püskürdü.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Hasan Uzunlar ile ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada,  "Ak Parti, Samsun Büyükşehir Meclis üyesi Hasan Uzunlar denilen küçük beyinli yine zırvalamış. "MHP de Müslüman olanlar, Muhsin Yazıcıoğlu'na gittiler’ demiş. Yani bu durum da MHP de kalanlar Müslüman olmuyor, Hasan denilen pisliğe göre. Hasan denilen dinsiz! Sen kim Müslümanlık kim.” dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da SAMKON Bölge Başkanlığı törenle hizmete girdi

Samsun'da SAMKON Bölge Başkanlığı törenle hizmete girdi