27 Ocak 2022 Perşembe

MHP MYK ÜYESİ HÜSEYİN EDİS AÇIKLADI! BU BADİREYİ ATLATACAĞIZ

MHP MYK üyesi Hüseyin Edis açıkladı! Bu badireyi atlatacağız

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) MYK üyesi ve Samsun eski Milletvekili Hüseyin Edis, ekonomi ile ilgili açıklamasında "Dik durmalıyız. Panik havası yaratanlara itibar etmemeliyiz. Bu badireyi atlatacağız" dedi

23 Aralık 2021 Perşembe 17:13 SİYASET

MHP MYK üyesi Hüseyin Edis, döviz kurlarında yaşanan artışın yavaş yavaş düştüğünü belirterek, ekonominin düzeleceğini bu konuda halkın Cumhur İttifakına güven duymasını istedi.


Hüseyin Edis, ekonomik sorunların kısa sürede rayına oturacağını, hükümetin bu anlamda önemli adımlar attığını belirterek, panik havası yaratanlara itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı. 

Dövizin yükselmeye başlaması ile birlikte, siyasi hırslarına engel olamayanların ülke menfaatlerini unutarak panik havası yarattıklarını hatırlatan MYK üyesi Edis "Bu ülke hepimizin. Bu ülkenin her bir ferdi bizim için önemlidir. Hiç bir yurttaşımızın sıkıntı çekmesini de istemeyiz. Bu yüzden biraz sabır ile bu badireyi de atlatacağız. Dövizin yükselmesi ile birlikte yaratılan panik havası marketlerde ki etiket fiyatlarına ve her şeye yansıdı. Ama hükümetimiz şuan hem döviz ile ilgili hem de piyasanın rahatlaması için gerekli ve ciddi adımlar atıyor. Şuan döviz kuru hızla düşüyor. Milletimiz müsterih olsunlar. Bu badireyi yine söylüyorum atlatacağız." dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da stokçuluk denetimi! 80 işletmeye tutanak tutuldu

Samsun'da stokçuluk denetimi! 80 işletmeye tutanak tutuldu