07 Temmuz 2020 Salı

MHP SAMSUN ESKİ MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN EDİS, NECATTİN DEMİRTAŞ'I TOPA TUTTU

MHP Samsun eski Milletvekili Hüseyin Edis, Necattin Demirtaş'ı topa tuttu

MHP'nin Samsun eski Milletvekili Hüseyin Edis, MHP'den istifa ederek İYİ Parti İlkadım adayı olan Necattin Demirtaş'a seslenerek, "Ruhunda birazcık vatan sevgisi olan birisi, kalkıp PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'nin desteklediği bir oluşumu kabul edemez" dedi.

05 Şubat 2019 Salı 18:08 SİYASET

MHP'nin Samsun eski Milletvekili Hüseyin Edis, MHP'den istifa ederek İYi Parti'ye geçen ve İlkadım adayı olan Necattin Demirtaş'ı adeta topa tuttu.


MHP Samsun eski Milletvekili ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Danışmanı Hüseyin Edis, İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'ı eleştirdi. 

Samsun Gazetesine açıklama yapan Hüseyin Edis, "Necattin Demirtaş, aday adaylarından biriydi. Farz edelim İlkadım bize verildi. Demirtaş, aday olacağının garantisini kimden aldıysa gidip önce ona tepkisini göstersin. Burada bulamadığını hemen arkasından başka bir partide kendine yer aramasını etik bulmuyorum" diye konuştu.

KOLTUK SEVDASI
HDP'nin özellikle İstanbul, Ankara'da aday çıkarmayacak ittifak adı altında CHP'yi destekleyecek olmasını bir ülkücünün kabul etmesinin mümkün olmadığını dile getiren Edis, "Ruhunda birazcık vatan sevgisi olan birisi, kalkıp PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'nin desteklediği bir oluşumu kabul edemez. Buradaki durum bir koltuk sevdası haline gelmiş" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ahmet Güzel

05 Şubat 2019 Salı 19:00

Ederedir Belediye Başkan Adayınız hdp*li Kardesleriminde Oyuna Talibim Demesini,Ortağınız Akp*Genel Baskan Yardimcisi Orhan Mir Oğlunun Sözlerini Unutup,Bebek Katiline,Bebek Katili DemeyiYasaklayan,Ona Lüks Oda Arkadaş Yollayan OrtağınızBenzemişsiniz,Iftiraci Olmuşsunuz Yazık....

Hakkı

05 Şubat 2019 Salı 18:09

ERHAN USTA PARTİDEN GİTTİ YA 1. SIRA SANA KALDI DİYE Mİ DÜŞÜNÜYORSUN?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da dikkat çekici köşe yazısı! Üst Akıl Senaryosu ve Martın Sonu Bahar!

Samsun'da dikkat çekici köşe yazısı! Üst Akıl Senaryosu ve Martın Sonu Bahar!