16 Temmuz 2019 Salı

MHP SAMSUN İL BAŞKAN YARDIMCISI MALKOÇ'TAN ZEHİR ZEMBEREK ÖĞRENDİ ANDI AÇIKLAMASI

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Malkoç'tan zehir zemberek öğrendi andı açıklaması

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç'tan zehir zemberek andımız açıklaması geldi. MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Malkoç, andımız açıklamasında, "Türklük düşmanlığı yapıp bölücülere söz hakkı tanımaya çalışanlara inat; Ne mutlu Türküm diyene" dedi.

27 Ekim 2018 Cumartesi 14:21 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, öğrenci andı ve Türk kimliği üzerine yapılan eleştirilere sert karşılık verdi.


MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, yaptığı açıklamada öğrenci andına ve Türk kimliğini savunanlara yapılan 'Faşist' yakıştırmasına tepki göstererek,  "Şimdi bizi; andımızın peşine düşmüş faşist iftirasıyla itham edip, salyalarını akıtan ve sessiz kalanlara söylüyorum. Biz Ülkücüler ölürken Türk, yaşarken faşit oluyoruz. Evet biz ant içtik yemin verdik ve bu yeminimizin peşini bırakmıyoruz. Yemin ettik varlığımız Türk varlığına armağan olacak, yemin ettik söz verdik Türkiye büyüyüp Turan olacak. Ant içtik düşmanın evi viran olacak. Görüyorum ki gizli düşmanlar bir bir ortaya çıkar olmuş, görüyoruz ki münafık kriptolar kendini saklayamamış. Ve viran olmuş kalpleri, hastalıklı Türklük düşmanlıkları su yüzüne çıkmış. Bölücülerle aynı boruyu öttürmeye yeniden başlamış. FETÖ kalıntıları ile islamcı kisvesi altında sözde liboşlar birleşmişler. Biz Ülkücü-Milliyetçi hareketin mensupları; Büyük Atatürk’ün açtığı yolda ,Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in gösterdiği hedefe, Liderimiz Devlet Bahçeli ile durmadan yürüyoruz. Ve buradan İslamcılık aldı altında Türklük düşmanlığı yapıp bölücülere söz hakkı tanımaya çalışanlara inat;  “Ne mutlu Türk’üm diyene” parolasıyla yarının Milliyetçi Türkiye’sinin inşası için mücadelemize devam ediyoruz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Bayrampaşaspor maçı golsüz sona erdi

Yılport Samsunspor Bayrampaşaspor maçı golsüz sona erdi