18 Eylül 2021 Cumartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKAN YARDIMCISI MUCUR'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Mucur'dan Kurban Bayramı mesajı

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur, yayımladığı Kurban Bayramı mesajında "Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir" dedi.

20 Temmuz 2021 Salı 16:11 SİYASET
Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınlayan MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur, bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günler olduğunu ifade etti.

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur, Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Mucur, bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günler olduğunu ifade etti.

KAYNAŞMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT
Burhan Mucur, "Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir. Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız. Bizlere düşen görev zenginiyle-fakiriyle, yaşlısıyla-genciyle bayramları gerçek manada değerlendirebilmek milletçe birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği sevinçte, kederde bir ve beraber olabilmenin yüce erdemine ulaşıldığı günler haline getirebilmektir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Samsunlu hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Djedje Samsunspor'dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi

Djedje Samsunspor'dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi