17 Eylül 2021 Cuma

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI KADINA ŞİDDETE TEPKİ GÖSTERDİ

MHP Samsun İl Başkanı Kadınlar Gününü kutladı kadına şiddete tepki gösterdi

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, il başkanlığı binasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle partili kadınlarla bir araya geldi.

08 Mart 2021 Pazartesi 18:15 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, kadınlara yönelik şiddete tepki gösterdi.


MHP Samsun İl Başkanlığı binasında meclis üyesi Aykut Çepni ile birlikte partili kadınlara çiçek vererek Kadınlar Gününü kutlayan İl Başkanı Abdullah Karapıçak, burada yaptığı açıklamada şunları dile getirdi."Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler bunun gerçeklik payı yüzde yüzdür. Kadın elinin değdiği yer farklı olur. Rahatsız olduğumuz konular var. 13 annenin yüreği yandı. Evlatlarımızı katil PKK şehit etti. Kadının kıymetini bilmeyen, kadına değer vermeyen, onu bir meta gibi görenler var. Öldürme, şiddet uygulama gibi hediseler meydana geliyor. Biz bunları tasvip etmiyoruz. Bayanları yok sayarak, bayanlara yetki vermeden bir şeyin başarılması mümkün değildir. Sağ kolum mutlaka kadın kolları başkanıdır. Gününüz kutlu olsun."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvaylar Vali denetlerken boş, denetim yokken tıklım tıklım

Samsun'da tramvaylar Vali denetlerken boş, denetim yokken tıklım tıklım