26 Mayıs 2020 Salı

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK: CUMHUR İTTİFAKI SEÇİMLERİ REKOR BİR FARKLA KAZANACAK

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak: Cumhur İttifakı seçimleri rekor bir farkla kazanacak

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Alaçam ilçesinde düzenlenen seçim mitinginde yaptığı konuşmada, "Ayrılıkta azap birlikte rahmet vardır. Cumhur İttifakı seçimleri rekor bir farkla kazanacak" dedi.

13 Mart 2019 Çarşamba 16:34 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Alaçam ilçesinde partisinin belediye başkan adayı İlyas Acar'a destek verdi, vatandaşlardan Cumhur İttifakı için destek istedi.


Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Abdullah Karapıçak Alaçam’da düzenlenen açık hava mitingine katıldı. Düzenlenen programa ayrıca Cumhur İttifakı MHP Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, AK Parti Alaçam ilçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı.

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Alaçam ilçesinde yaptığı konuşmada “Ayrılıkta azap birlikte rahmet vardır. İki çok muhterem lider Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey, Cumhur İttifakını oluşturdular. Cumhur İttifakı süreci tamamlanma yolunda başarılı şekilde seçimler atlattı son olarak şimdi önümüzde 31 Mart seçimleri ile de tekrar bunu kanıtlayacak. Cumhur İttifakı Devletin gücüdür çünkü bu güç Türkiye’nin kalkınması için beka sorununu ile karşılaşmaması için yaptığı hizmetlerde önünün kesilmemesi için çok önemli. Jeopolitik olarak Türkiye’nin konumu çok önemli 3 tarafımız denizlerle 4 tarafımız düşmanlarla çevrili. Beka sorunumuz gündemde beka sorununun bir daha gündeme gelmemesi için Cumhur İttifakını destekleyip seçeceğiz. Cumhur İttifakının gücünü zayıflatmaya çalışan bazı güçler ülkemizin 15 Temmuzda yaşadığı gezi olaylarının tekrar hortlamasını istemiyorsak sandığa gidip görevimizi yerine getireceğiz. Cumhur İttifakını en üst düzeyde başarıya ulaştıracağız. Milliyetçilik anlayışımızın manevi temellerinden birisi olan ‘yaşa ve yaşat’ ilkesi doğrultusunda hem insanı, hem devleti hem de tarihin derinliklerinden süzülüp gelen milletimizin hayat kaynağı ‘değerlerin’ yaşatılması, bunların kurumlaştırılması ve gelecek nesillere aktarılması belediyecilik anlayışımızın temellerindendir. Alaçam’da İlyas Acar başkanımızı Büyükşehirde Mustafa Demir başkanımızı seçerek Cumhur İttifakını inşallah rekor bir farkla başarıya ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, ise yaptığı konuşmada “Alaçam’ın her mahallesine gittim gezmediğim köy mahalle sokak kalmadı, sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız inşallah. Geçmişimiz belli çıraklık dönemimiz Alaçam MHP ilçe Başkanlığıyla, kalfalık dönemimiz Alaçam Belediye Başkanı olarak 2009-2014 yılları arasında kalfalık, şimdi ise ustalık dönemimizi tamamlamak için sizin desteğiniz ile 2019-2024 yılları arasında sizlerin hizmetkarı olacağım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Vizyoner projelerle Samsun’u şahlandıracağız

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Vizyoner projelerle Samsun’u şahlandıracağız