18 Ekim 2019 Cuma

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK, DEMİRTAŞ'I ELEŞTİRDİ ERHAN USTA'YI ÖVDÜ

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Demirtaş'ı eleştirdi Erhan Usta'yı övdü

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Demirtaş'ı eleştirdi Erhan Usta'yı övdü. MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP'den ihraç edilen ve bağımsız aday olan Erhan Usta'nın yürekli çıktığını Necattin Demirtaş'ın ise koltuk sevdası ile İYİ Parti'ye geçtiğini açıkladı.

18 Şubat 2019 Pazartesi 13:37 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP'den istifa edip İYİ Parti'ye geçen Necattin Demirtaş'ın koltuk sevdası ile rezil duruma düştüğünü söyledi. Erhan Usta'nın ise ihraç edilmesine rağmen başka bir partiye geçmeyerek davasını satmadığını açıkladı.


MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Milletvekili Erhan Usta ve İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan Adayı olan Necattin Demirtaş'la ilgili Samsun Haber Ajansı'na konuştu.

ERHAN USTA PARTİSİNİ SATMADI
Erhan Usta'nın bağımsız adaylığını değerlendiren MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Yürekli olan insanlar kendi partisini bırakıp, başka partiye geçmez. Erhan Usta yürekli çıktı ve başka partiye gitmeyip bağımsız aday oldu. Ben bağımsız aday oldu iyi yaptı demiyorum ama en azından partisini satmadı" dedi.

KOLTUK SEVDASINA REZİL DURUMA DÜŞTÜ
İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'ın MHP'yi bırakıp koltuk sevdasına İYİ Parti'ye geçtiğini ifade eden İl Başkanı Karapıçak, "MHP'den başka partilere geçen herkes koltuk sevdasına gitmiştir. Siyasette 'bana buradan başkanlık çıkmadı' diye ne olursa olsun hangi yolla olursa olsun 'ben başkan olmalıyım' işi insanı kötüye götürür. Necattin Demirtaş, MHP ilkelerini İYİ Parti'de yaşatamaz. Başkasının ağacının altında siz gölgelenemezsiniz. Türk milliyetçisi bir insanın koltuk peşinden gidip de rezil duruma düşmesine ben üzülüyorum. Bu kişi de öyle oldu" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

misafir

19 Şubat 2019 Salı 09:36

sayın başkan sende yürekli olsaydın şu anda il başkanı olmazdın.mhp ilkeliğinden bahsediyorsunuz ama ne ilke bıraktınız nede duruş.acaba hiç düşündünmü daha düne kadar siyaset yaptığın arkadaşların hani şimdi terörist ilan ettiğin arkadaşların mhp il başkanlığından alınmasaydı sen o koltuğun yüzünü görebilirmiydin.

Hakkı

18 Şubat 2019 Pazartesi 19:34

Erhan usta partiden atılmayı hakei edecek ne yapmıştır? Cemal enginyurt akşama kadar AKP aleyhine paylaşımlar yapıyor sözler söylüyor. Erhan usta yı barındıramayanlar Samsun büyükşehir ve 15 ilçede üç hilali göremeyecekler. Tarih sizi affetmeyecek.

ulkucu

18 Şubat 2019 Pazartesi 18:12

adam davasının pesınde dogruları soyluyor dıgerlerı gıbı taklacı degıl ya olan bu ıyı demıs agzına saglık

mümin

18 Şubat 2019 Pazartesi 13:49

syn il başkanım şuan sende akp,nin peşinden ayrılmıyon aynı devlet bahçeli gibi peki sana ne demeli bırak milleti karalamayı herkes özgür kimsenin önünde bariyer olmaa.....seçimim sonuçuna odakl****ım...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı ve adayı Togar, Çay mahallesinde gövde gösterisi yaptı

Tekkeköy Belediye Başkanı ve adayı Togar, Çay mahallesinde gövde gösterisi yaptı