28 Şubat 2020 Cuma

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK: İLKADIM VE ATAKUM'U KAZANACAĞIZ ZANNETTİK AMA KAYBETTİK

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak: İlkadım ve Atakum'u kazanacağız zannettik ama kaybettik

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada, "İlkadım ve Atakum'u kazanacağımızı zannettik ama kaybettik. Zayiat nereden oldu onu ölçemedik" dedi.

09 Nisan 2019 Salı 14:48 SİYASET

Samsun'da MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 31 Mart yerel seçimlerinde İlkadım ve Atakum ilçelerinin kaybedilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Hedef Halk Gazetesinden Recep Mol'a verdiği açıklamada MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakının belediyeleri kazanması için elinden geleni yaptığını ve insanları Cumhur İttifakına oy vermeleri için yönlendirdiğini ifade etti. 

Yapılan yerel seçimlerde özellikle İlkadım ve Atakum ilçelerinin Millet İttifakına kaptırılması ile ilgili 1 Nisan tarihinde Hedef Halk Gazetesi muhabiri Recep Mol'a açıklama yapan Karapıçak, "Kim hangi adaya oy verdi bilemiyorum" diye konuştu.

ZAYİAT NEREDEN OLDU ÖLÇEMEDİK
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak 1 Nisan tarihinde gazeteye yaptığı açıklamada şunları dile getirmişti.
"Cumhur İttifakı İlkadım ve Atakum’da genel seçimlerdeki oy oranını çıkaramadık. Ancak bu zayiyat nereden oldu onu ölçemedik. İnsanlar ne tercih kullandı bilemiyoruz. Biz kazanacağız zannettik ama kaybettik. Meclis üyeliğinde verenler, belediye başkanlığında onaylamadılar. Bu meclis üyeleri kendilerine çalıştı, belediye başkan adayına oy istemedi anlamına asla gelmez."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

 mimar

10 Nisan 2019 Çarşamba 09:02

sadece sen ülkücüsün .bizleri hdp ile yanyana koydun.yetmedi vatan haini,davaya ihanet eden ettin

Hakkı

09 Nisan 2019 Salı 15:56

40 yıllık ülkücüleri hdp lilerle iş tutmakla suçla, ülkenin yarısını yazmaya utandığım kelimelerle ötekileştir, dilinin ucuna gelen her kelimeyi hiç düşünmeden söylediniz bunun sonucunda da 16 ilçeye eşdeğer Atakum ve İlkadım ilçelerini kaybettiniz. Bunun dışında bugüne kadar rahmetli Türkeş in mezarının yerini bilmeyenler mezarına gitti ama ismini parklardan sildikleri günleri unutmadık. Ülkücüler ile söylenen sözleri unutarak mı seçime gitseydik?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da polis otele operasyon yaptı! Kendilerini polis olarak tanıtan iki dolandırıcı yakalandı

Samsun'da polis otele operasyon yaptı! Kendilerini polis olarak tanıtan iki dolandırıcı yakalandı