27 Şubat 2020 Perşembe

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK MHP'Yİ TERK EDENLERE OPORTÜNİST KİŞİLER DEDİ

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak MHP'yi terk edenlere oportünist kişiler dedi

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ülke bekası ile ilgili yaptığı açıklamada, "Her türlü reel politik anlayışın, oportünist kişilerin, makam hırsının, pragmatist yaklaşımın üstündedir" dedi.

07 Şubat 2019 Perşembe 11:39 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Vezirköprü ilçesinde yaptığı açıklamada ülke bekası yerine koltuk ve makam hırsı için MHP'yi terk edenlerin oportünist kişiler olduğunu söyledi.


MHP  Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vezirköprü ilçesinde ziyaret ve istişare toplantılarına katıldı.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri MHP Vezirköprü İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen Vezirköprü 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı'nda AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sadık Edis ve AK Parti İlçe Başkanlığınca yapılan istişare ve tanışma toplantısına katılarak 31 Mart yerel seçimleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

İstişare toplantısına MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İl Başkan Yardımcıları, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra AK Parti Vezirköprü Belediye Başkan Adayı İbrahim Sadık Edis, AK Partililer ile vatandaşlar da katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak yaptığı konuşmada “İttifak 15 Temmuz’da tabanda doğal olarak kurulmuş, parti liderleri de bunun adını koymuştur. Bu ittifakın adı da Cumhur İttifakı’dır. Dünya’da, bölgemizde ve ülkemizdeki gelişmeler Milliyetçi-Ülkücü iradeyi siyaset üstü düşünmesine, ülkenin beka sorununu önceden görmeye ve bu doğrultuda önlemler almaya itmiştir. Türkiye’de Milliyetçi-Ülkücü iradenin siyasal yansıması Milliyetçi Hareket Partisidir. Ülkenin bekası her türlü reel politik anlayışın, oportünist kişilerin makam hırsının, pragmatist yaklaşımın üstündedir. Bu bilinçle geçmişte olduğu gibi bugünde Milliyetçi Hareket Partisi üzerine düşeni yapmakta kararlıdır.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu kadın Bursa'da boşanmak üzere olduğu kocası tarafından öldürüldü

Samsunlu kadın Bursa'da boşanmak üzere olduğu kocası tarafından öldürüldü