27 Haziran 2019 Perşembe

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TANER TEKİN, BİRİNCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYININ İSMİNİ AÇIKLADI

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, birinci sıra milletvekili adayının ismini açıkladı

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlerde birinci sıra Samsun Milletvekili adaylarını açıklarken, "Milletvekili aday adaylığı başvuruları için kapımız açık" dedi.

24 Nisan 2018 Salı 13:59 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçim ile ilgili açıklamalarda bulunarak, birinci sıra Samsun Milletvekili adaylarının Erhan Usta olacağını söyledi.


MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde AK Parti ile Cumhur İttifakı yaptıklarını hatırlattı.

Türkiye'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimine gideceğini belirten Tekin, MHP'nin "önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben" anlayışıyla hareket ettiğini söyledi.

Cumhur İttifakı'nın seçimlerde çok yüksek bir oy alacağına inandıklarını dile getiren  MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "MHP olarak birinci önceliğimiz Cumhur İttifakı'nın başarıya ulaşmasıdır. İkinci önceliğimiz ise güçlü bir iktidarın yanında güçlü bir Meclis oluşması için gayret etmektir." dedi.

MHP'nin tüm organlarıyla bir araya gelerek seçim hazırlıkları kapsamında çalışmalara başladığını anlatan Tener Tekin, milletvekili aday adaylığı başvuruları için kapılarının herkese açık olduğunu belirtti.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Grup Başkanvekilleri Erhan Usta'nın pek çok milletvekilinden daha çok Samsun'un sorunlarını Meclis'te gündeme getirdiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Erhan Usta ve onun gibi Samsun için mücadele edecek milletvekillerini Meclis'e göndermek için mücadele edeceğiz. MHP'nin Samsun Milletvekili ve Grup Başkanvekili Erhan Usta, bir aksilik olmazsa yine Samsun'dan birinci sıra milletvekili adayımız olacaktır. Allah nasip ederse Erhan Bey gibi birçok milletvekilini daha Samsun'dan Türkiye Büyük Millet Meclisi sıralarına göndereceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Musa Uzunkaya grup toplantısına vekillerin şakşakçı getirdiğini söyledi, o duruma tepki gösterdi

Musa Uzunkaya grup toplantısına vekillerin şakşakçı getirdiğini söyledi, o duruma tepki gösterdi