19 Nisan 2019 Cuma

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TANER TEKİN: SAMSUN'DAN 4 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: Samsun'dan 4 milletvekili çıkartacağız

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 24 Haziran seçimlerinde partilerinden milletvekili adayı olarak açıklanan 4 ismin milletvekili seçileceğini söyledi.

24 Mayıs 2018 Perşembe 15:05 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 24 Haziran seçimlerinde Samsun'dan en az 4 milletvekili çıkartacaklarını açıkladı.


MHP Samsun Milletvekili adayları, Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Sevgi Kafe'de Ramazan ayı nedeni ile basın mensupları ile iftar yemeğinde biraraya geldi. Gerçekleşen iftar yemeğinde MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta ile birlikte MHP'nin Samsun Milletvekili adayları Abdurrahman Çamaş, Murat Camadan, Erdem Okan, Cemalettin Kola, Yüksel Ünal, Mine aktaş, Yakup Akın ve Hami Korkmazlı'da hazır bulundu.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin burada 24 Haziran seçimleri ve Cumhur İttifakı ile ilgili yaptığı açıklamada, partisinin Samsun'dan 4 milletvekili çıkartacağını söyledi. Daha önce Samsun'dan 3 milletvekili çıkartacaklarını söylediğini hatırlatan Taner Tekin, "Ancak sahadaki tepkileri görünce bu hedefimiz değişti. Şuan en az 4 adayımızı milletvekili olarak Ankara'ya göndereceğiz. Diğer partilerin milletvekili aday listelerinin açıklanması sonrası aldığımız tepkilerin neticesinde Allah'ın izni ile gönül ister ki 9 adayımızı meclise gönderelim. Ama bu arkadaşlarımızın içerisinden en az 4 tanesini Ankara'ya göndereceğiz. Samsun'un çok problemleri var. Samsun'un kalıcı çözümler üretilmesi gereken problemleri var." dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'dan mahkumlara af ve Alaattin Çakıcı açıklaması

Erhan Usta'dan mahkumlara af ve Alaattin Çakıcı açıklaması