26 Mayıs 2019 Pazar

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TEKİN: 3 HİLALİN SANCAĞINI İLÇELERİN BURÇLARINA DİKECEĞİZ

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: 3 hilalin sancağını ilçelerin burçlarına dikeceğiz

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Vezirköprü ilçesinde düzenlenen toplantıda partililere yerel seçimler için sıkı hazırlık talimatı verirken, "3 hilalin sancağını Samsun'da ilçelerin burçlarına dikeceğiz" dedi.

17 Ekim 2018 Çarşamba 15:25 SİYASET

Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin, MHP Vezirköprü ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda yerel seçimlerle ilgili partililere önemli mesajlar verdi.


MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yaklaşık 300 kişinin katıldığı istişare ve bilgilendirme toplantısında yerel seçimlere yönelik çalışmalar ele alındı.

Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı toplantıda yerel seçimler öncresi yapılan hazırlıklar gözden geçirilirken hedefin ilçe burçlarına üç hilalli sancağın dikilmesi olduğuna dikkat çekildi.Toplantıya MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Aslan Kösef, İl Başkan yardımcıları, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, Vezirköprü Ülkü Ocakları Başkanı, MHP İlkadım, Canik, Atakum, Havza ve Çarşamba İlçe Başkanları, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantının amacının yerel seçimler öncesinde bilgilendirme ve istişareye yönelik bir toplantı olduğuna dikkat çeken MHP Samsun İl Başkanın Taner Tekin, “Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Seçimler öncesinde teşkilatlarımız hazırlıklarını tamamladı ve son istişarelerini yapıyorlar. Bu anlamda böyle güzel bir organizasyon hazırlayan ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Burada ki heyecan ve coşku gösteriyor ki Milliyetçi Ülkücü Hareket Vezirköprü’de tarih yazacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Vezirköprü’de de iddialıdır ve seçim sonuçları da bunu gösterecektir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

YEPAŞ elektrik faturasını fastPay ile öde yüzde 5 avantaj sağla

YEPAŞ elektrik faturasını fastPay ile öde yüzde 5 avantaj sağla