20 Mayıs 2019 Pazartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TEKİN: HAİNLERİ TANKLARIN ALTINA YATAN KAHRAMANLAR DURDURDU

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: Hainleri tankların altına yatan kahramanlar durdurdu

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının ikinci yıl dönümünde yaptığı açıklamada, "Ederi bir dolar olan hainleri tankların altına yatan kahramanlar durdurdu" dedi.

15 Temmuz 2018 Pazar 17:36 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 15 Temmuz Darbe Kalkışmasının 2'inci yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, FETÖ terör örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan hain darbe girişimi ile ilgili açıklamasında "15 Temmuz hain darbe girişimi ve Türkiye‘ye işgal kalkışmasının üzerinden yaklaşık 2 yıl zaman geçti. Öncelikle o gece hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyor, milletimizin bir daha böyle karanlık geceler geçirmemesini temenni ediyoruz" dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, açıklamasında şunları dile getirdi.
"15 Temmuz'da Türk Milleti büyük bir işgali önlemiştir. 15 Temmuz, karanlık bir planın, istismar ve takiyye fanusuna saklanmış hain bir terör örgütünün Türkiye'yi yıkmaya teşebbüsü ve tertibidir. Ederi bir dolar olan vatan hainleri verilen salalarla, tankın önüne yatan kahramanlarla durdurulmuş ve dağıtılmışlardır. Büyük Türk Milleti kendisine kurulan bütün tuzaklara küresel ve emperyal oyunlara boyun eğmeyerek ülkemizin işgal girişimine göğsünü siper etmiş, imanlı Türk Milletini hiçbir karanlık mihrakın yenemeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Bunu her zaman da göstermeye devam edecektir. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin dediği gibi, 'Milliyetçi-Ülkücü Hareket konu vatan ve millet olunca fedakarlıkta sınır tanımaz. Ülkücülük en kutlu vasıf, Ülkücü ise en şuurlu varlıktır. Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. Şu tarihi seslenişi birlikte söyleyip, beraber var edelim, Ne Mutlu Türk'üm diyene"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 15 Temmuz şehidi Muhammet Ali Aksu mezarı başında dualarla anıldı

Samsun'da 15 Temmuz şehidi Muhammet Ali Aksu mezarı başında dualarla anıldı