20 Mayıs 2019 Pazartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TEKİN'DEN FLAŞ TALİMAT! İTTİFAK OLMAYACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIN

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den flaş talimat! İttifak olmayacakmış gibi çalışın

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yerel seçimler ile ilgili yaptığı açıklamada, "Samsun'da daha önce MHP'nin yönettiği belediyeleri geri almak istiyoruz. Samsun'da ittifak olmayacakmış gibi çalışacağız" dedi.

25 Eylül 2018 Salı 13:22 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen il yöneticileri ve ilçe başkanları genişletilmiş bilgilendirme ve istişare toplantısında İl Başkanı Taner Tekin yerel seçimlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.


Samsun Öğretmenevi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, daha önce ilçe başkanları ve il yöneticilerine yerel seçimler ile ilgili verilen talimatlar hakkında bilgiler aldı. MHP Samsun İl Başkanı Tekin, gerçekleşen toplantıda özellikle ilçe teşkilatlarının belediye hizmetleri hakkında bir rapor hazırlayarak il başkanlığına en kısa sürede teslim etmesini istedi.

24 Haziran seçimlerin de alınan başarılı sonuçlar ve yaşanan aksaklık ve eksiklikler ile ilgili de gerekli yol haritasının çizildiğini ifade eden MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Ülkemizde 24 Haziran seçimlerinde yaşanan bir ittifak durumu olmuştur. Şimdiler de ise bu ittifakın yerelde yapılacağına dair çalışmalar ve görüşmeler yapılmaktadır. Bu görüşmeler genel merkezler ve parti genel başkanları nezdinde yapılan görüşmelerdir. Bizler il ve ilçe teşkilatları olarak ilimizde ittifak olmayacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Amacımız başta daha önce MHP'nin yönettiği belediyeleri geri almak ile birlikte Samsun'da ki tüm belediyeleri kazanmaktır. Önümüzde ki günlerde çalışmalarımız gittikçe daha da hızlanacak ve zaman zaman kamuoyumuz ise basın yoluyla bilgilendirilecektir" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

MİSAFİR

26 Eylül 2018 Çarşamba 08:51

SONUÇ AKP = 17 DİĞER = 0

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da iki öğrenci servisi birbiri ile çarpıştı 8 kişi yaralandı

Samsun Bafra'da iki öğrenci servisi birbiri ile çarpıştı 8 kişi yaralandı