27 Haziran 2019 Perşembe

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TEKİN'DEN SERT AÇIKLAMA! SÖZDE REİSÇİLER, SİYASET SİMSARLARI..

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den sert açıklama! Sözde Reisçiler, siyaset simsarları..

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yaptığı zehir zemberek açıklamada, "Hiç bir dalkavuk, hiçbir makam ve mevki meraklısı sözde Reis’çi siyaset simsarı Cumhur İttifakına zarar veremeyecek" dedi.

20 Haziran 2018 Çarşamba 17:07 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin,  Cumhur İttifakına hiç bir gücün zarar veremeyeceğini belirterek, sert açıklamalarda bulundu.


MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yaptığı açıklamada sözde Reisçilerin Cumhur İttifakına zarar vermeye çalıştıklarını belirterek,  "Ne biz nede bu Millet sizi ve Cumhur İttifakına verdiğiniz zararı asla unutmayacak. Hiç bir dalkavuk, hiçbir makam ve mevki meraklısı sözde Reisçi, siyaset simsarı ülkemizin menfaatleri uğruna Ak Parti ile oluşturduğumuz, temelleri 15 Temmuz gecesi atılan Cumhur İttifakına zarar veremeyecek Milliyetçi Hareket Partisini yolundan çevirtmeyecektir" dedi.

Açıklamasında 24 Haziran'da yapılacak seçimde Cumhur İttifakı çatısı altında MHP'nin Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini vurgulayan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Milliyetçi Hareket Partisi  yarım asır önce kurulduğu günden itibaren varlığını Türk varlığına armağan etmiş yedisinden yetmişine Liderinden, oy veren seçmenine varıncaya kadar bunu birçok defa ispat etmiş söz konusu Vatan Millet Devlet olduğunda canlarını bile seve seve feda etmiş kutlu bir çınardır.  Özellikle son yıllarda Liderimiz Devlet Bahçeli beyin haklı çıkan öngörüleri Demokrasinin, Devletinin ve Milletinin menfaatine açıkça ve cesurca ortaya koymuş olduğu tavırlar ( 2007 Cumhurbaşkanı seçimi, Gezi olayları, 15 Temmuz Hain darbe kalkışması, Fetö ve her türlü terörle mücadele de hükümete vermiş olduğu destek 16 Nisan Anayasa değişikliği ve son olarak hiçbir karşılık beklemeden Cumhur İttifakına verdiği destek gibi...) vefalı aziz Türk Milleti tarafından büyük bir teveccüh görmüştür. Ve neticede ortak kaygısı Vatan Millet Devlet ve Demokrasi olan farklı siyasi görüşlere sahip geçmişte başka başka partilere oy vermiş insanların MHP'ye yöneldiği inkar edilemez bir gerçeklik olarak ortadadır. Bu durumu gören ve MHP nin güçlenmesinden ödleri kopan şahsi ve siyasi çıkarlarından başka hiçbir kaygıları olmayan bazı anketçi köşe yazarı, hatta siyasilerin ülkesinin menfaatleri dışında hiçbir beklentisi olmayan, MHP'yi yok sayma, zayıf gösterme, hatta asılsız ve kafa karıştırıcı dedikodularla algı oluşturma çabaları beyhudedir.  Hamuru Ahde Vefa imandandır anlayışıyla yoğrulmuş Büyük Türk Milleti; Ülkemizin geleceğinin huzur ve güvenliğinin teminatı Milliyetçi Hareket Partisini TBMM'de daha güçlü temsil edilebilmesi için gerekli desteği verecektir. Alenen ilan ediyorum; gücünü Aziz Türk Milletinden alan Milliyetçi Hareket Partisi verdiği sözün arkasındadır. En az 2023’e kadar sürecek olan millet aklıyla oluşan Cumhur İttifakının ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısı için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada var gücüyle çalışacaktır. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerini sağanak vurdu yollar göle döndü

Samsun'da Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerini sağanak vurdu yollar göle döndü