21 Nisan 2019 Pazar

MHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI MURAT CAMADAN: 24 HAZİRAN'DA MÜHRÜ MHP'YE VURUN

MHP Samsun Milletvekili adayı Murat Camadan: 24 Haziran'da mührü MHP'ye vurun

MHP Samsun Milletvekili adayı Murat Camadan, İlkadım ilçesinde yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde oy mührünün MHP'ye vurulmasını istedi.

05 Haziran 2018 Salı 10:42 SİYASET
MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde "MHP olarak Samsun’u daha güçlü temsil etmek istiyoruz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına hız verdi. Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Camadan, aynı zamanda da esnafların sorunlarını dinliyor. 



Samsun'un İlkadım ilçesindeki esnafları ziyaret eden MHP Samsun Milletvekili adayı Murat Camadan, kendisine iletilen sorunların tümünü not alıyor ve meclise girmesi durumunda hepsi ile ilgileneceğinin sözünü veriyor. Yaptığı ziyaretlerde özellikle 24 Haziran’daki seçimin önemine değinen Camadan, “24 Haziran’da sıradan bir seçime gitmiyoruz. Ülkemiz için gerçekten büyük önem taşıyan, hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir karar vereceğiz. Bu nedenle ben öncelikle tüm halkımızın sandığa gitmesini ve vatandaşlık görevini en doğru şekilde yerine getirmesini kendilerinden rica ediyorum. MHP olarak mecliste Samsun’u daha güçlü temsil edilmek ve hem ülkemizi, hem de şehrimizi ilgilendiren kararlarda söz sahibi olabilmek için halkımızdan destek bekliyoruz. Amacımız Samsunluluk ruhunu mecliste ön plana çıkartabilmek. Bunun için de halkımızın oylarına talibiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ramazan ayı içerisinde 244 gıda kontrolü yapıldı

Samsun'da Ramazan ayı içerisinde 244 gıda kontrolü yapıldı