20 Mayıs 2019 Pazartesi

MHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ MURAT CAMADAN: GÜÇLÜ SAMSUN LOBİSİ OLUŞTURMALIYIZ

MHP Samsun Milletvekili Murat Camadan: Güçlü Samsun lobisi oluşturmalıyız

MHP Samsun Milletvekili adayı Murat Camadan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar tarafından gülen yüzlerle karşılanıyor.

14 Haziran 2018 Perşembe 16:09 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun Milletvekili adayı Murat Camadan, Samsun'un sorunlarının çözümü için güçlü bir Samsun Lobisi oluşturulması gerektiğini söyledi.


Karadeniz’in en zayıf lobisinin Samsun’da olduğunu söyleyen Murat Camadan,  “Kaçırdığımız yatırımlardan bu saatten sonra nasıl pay alabiliriz bunun çözümünü bulmamız gerekiyor. ‘Samsun Platformu’ adıyla kuracağımız bir oluşum bu sorunun çözümünde faydalı olur” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, Samsun’un en büyük sorununun lobi olduğunu vurguladı. Karadeniz’in en zayıf lobisinin Samsun’da olduğunu dile getiren Murat Camadan, “Ben bir iş adamı ve Karadenizli İşadamları Derneği Başkanı olarak bu sorunla bir çok kez karşı karşıya kaldım. Samsunumuzu teşvik bölgesi yapmamız gerekiyor. Kaçırdığımız yatırımlardan bu saatten sonra nasıl pay alabiliriz bunun çözümünü bulmamız gerekiyor. Bunun için de güçlü bir lobi oluşturmalıyız” dedi.Şehrin önde gelen isimleriyle bir araya gelerek ‘Samsun Platformu’ adı altında bir oluşum kurmaları gerektiğini vurgulayan Camadan, “Yeri geldiğinde belediye başkanlarımız, valimiz, iş adamlarımız, bilirkişilerden oluşacak bu platforma takıldıkları yerlerde sorular sorup yönlendirilmeli. Bürokratlarımızdan, Samsun’u ve sorunlarını bilen insanlardan, medyadan, vekillerden bir platform oluşturup meclisin kapısına gitmeli ve biz bunu istiyoruz diyebilmeliyiz. Bunun da takibini yapmalıyız. Kentin çıkarları kendi çıkarlarımızın önüne geçmemeli. Böyle bir oluşum ile lobi sorunumuzu ortadan kaldırırız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Antalya'dan kargo ile yapılan uyuşturucu hap sevkiyatına 3 gözaltı

Samsun'a Antalya'dan kargo ile yapılan uyuşturucu hap sevkiyatına 3 gözaltı