09 Mayıs 2021 Pazar

MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, SAMSUN'UN LOKOMOTİFİ OLAN İLÇEYİ AÇIKLADI

Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'un lokomotifi olan ilçeyi açıkladı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'un lokomotifi olan ilçeyi açıkladı. Milletvekili Köktaş, gelişimi ve sanayileşmesi ile Tekkeköy ilçesinin Samsun'un lokomotif ilçesi olduğunu söyledi.

21 Eylül 2020 Pazartesi 12:53 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Tekkeköy 7. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada Tekkeköy ilçesinin AK Parti döneminde kendisini aşarak zincirlerini kırdığını açıkladı.


AK Parti Tekkeköy ilçe kongresinde partililere seslenen milletvekili Fuat Köktaş, "Tekkeköy belediyemiz ve ilçe yönetimimiz gerçekten kendisini aşmış, zincirleri kırmış, hemşehrilerinin derdiyle dertlenen, yanında duran, düğünde, cenazede, hastasında, her zaman hemşehrilerinin yanında olan anlayışla hareket ediyor" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Tekkeköy 7. Olağan Kongresine katılarak teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. 

Sanayileşmenin Tekkeköy ilçesinde hızlı bir artış gösterdiğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kongrede yaptığı konuşmada şunları dile getirdi.
"2014 yılında seçim çalışmalarımız kapsamında ilçe SKM binasının açılışında o günkü İl Başkanı olarak yaptığım konuşmamda Tekkeköylü hemşehrilerime şöyle seslenmiştim. Tekkeköylü hemşerilerim, Tekkeköy'ün ismi Tekkeköy olarak kalsın, ancak Tekkeköy'ün yaşanabilir bir şehir olmasını istiyorsanız sesinizi çıkartın, sandıkta kararınızı verin demiştim. Hemşehrilerimiz sandıkta o kararı vererek Tekkeköy'ü AK Partili Belediye yaptı. Hamd olsun sizlerin takdiri, teşkilatımızın başarılı çalışmaları sayeside, Cenab-ı Allah'ın nasibiyle Tekkeköy ilçemiz AK Partili bir belediye ile yönetilmeye başladı. Spor, yol, sosyal alan ve özel müteşebbislerin ilçedeki yatırımlarıyla Tekkeköyümüz bir şehir, bir yerleşim ve bir yaşam yeri haline geldi, gelmeye de devam edecektir. Geçmişteki Tekkeköy ile AK Parti belediyeciliği ile yönetilmeye başlandığı Tekkeköy arasındaki farkı siz değerli hemşehrilerimiz çok iyi biliyor.  Tekkeköy coğrafi olarak, ekonomi olarak, konumu, yeri ortada olan bir ilçedir. Hamdolsun sanayileşmenin hızlı bir şekilde artış gösterdiği, sanayi bölgelerinin kurulduğu, yatırım, iş, istihdam alanlarının üretim alanlarının oluşturulduğu önemli bir ilçedir. Samsun'un lokomotif bir ilçesidir. Tekkeköy belediyemiz ve ilçe yönetimimiz gerçekten kendisini aşmış, zincirleri kırmış, hemşehrilerinin derdiyle dertlenen, yanında duran, düğünde, cenazede, hastasında, her zaman hemşehrilerinin yanında olan anlayışla hareket ediyor. Allah sizlerden razı olsun. İşlerimiz bitmedi, bitmedi. 2023'e giden yolda hep birlikte ilimize, ilçemize hizmet etmek adına yapılan çalışmaları daha ileriye taşımak için gayretli çalışmalarımızı hep birlikte sürdüreceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

serdar

22 Eylül 2020 Salı 07:35

Aslında Atakumu ve diğer ilçeleri.de Tekkeköy'e bağlayalım.Herşey oraya yapılıyor.Zaten Belediye evleri sonrası doğu tarafının kendi aralarında ki muhabbetleri de aynı.O tarafta para kazanırlar ,bu tarafa nargile içmeye gelirler.Nede olsa yazlıkları burada .Ya kazayla Atakum'a birşey yapılsa.Tüh akşamları ses çıkacak diye ağlarlar işadamları

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da iş adamları Türk Kızılayı’na kan bağışında bulundu

Samsun'da iş adamları Türk Kızılayı’na kan bağışında bulundu