19 Ekim 2021 Salı

MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ: HAYAL GÖRÜLENLERİ TEK TEK HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNDUK

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Hayal görülenleri tek tek halkımızın hizmetine sunduk

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Kadın Kolları kongresinde yaptığı konuşmada "Yapılamaz, gerçekleşemez denilen, hayal olarak görülenleri tek tek halkımızın, ülkemizin hizmetine sunduk. Sunmaya da durmadan, çok çalışarak devam edeceğiz" dedi.

13 Ocak 2021 Çarşamba 21:17 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları 6'ıncı Olağan Kongresine katılarak burada bir konuşma yaptı. 


AK Parti İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde koronavirüs tedbirleri uygulanarak gerçekleşti. Mevcut başkan Rabia Bay Keser'in tek aday olduğu kongrede konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, güzelliklerin kadınların ellerinden tüm dünyaya yayıldığını söyledi. 

Büyük bir aile olan AK Parti'nin kadına ve gençlere verdiği değere dikkat çeken Yılmaz,  "Kadınlarımız her zaman baş tacı olmuştur. Gençlerimizle birlikte AK Parti onların verdiği destek, fedakarlık, büyük emeklerle ülkemize örnek hizmetler yapmıştır. Büyük aile içinde hanım kardeşlerimiz bu işi omuzlamış, AK Parti çok daha güçlenmiştir." dedi.

Dünya'da yaşanan pandeminin ortaya çıkardığı sıkıntılara yer veren Yılmaz, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Bu süreci hep birlikte el ele vererek aşacağımıza inanıyorum. Devletimiz tüm imkanlarıyla halkımızın yanında. Ama bizlerde üzerimize düşeni yerine getirmemiz kurallara mutlaka uymamız gerekmektedir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, liderliğinde birlikte zor günleri geride bırakacağız."HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİREN PARTİ AK PARTİ'DİR  
AK Parti'nin büyük hayalleri gerçekleştiren bir parti olduğunun altını çizen Yılmaz, "Yapılamaz, gerçekleşemez denilen, hayal olarak görülenleri tek tek halkımızın, ülkemizin hizmetine sunduk. Sunmaya da durmadan, çok çalışarak devam edeceğiz. Biz taşın altına sadece elini değil gövdesini koymuş bir hareketiz. Allah'ın izniyle yaşadığımız tüm sıkıntıları aşarak duraksız yolumuza devam edeceğiz. Bunun için AK Parti'ye gönül vermiş herkese çok büyük görevler düşüyor." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Yılmaz, yeniden başkan seçilen Rabia Bay Keser ve yönetim kurulunu kutladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şevki

14 Ocak 2021 Perşembe 12:00

Ne yaptınız neyi sundunuz hangi hayali gerçekleştirdiniz zam, enflasyon işsizlik yoksulluk sayenizde gerçekleşti, seçim yaklaştı diye ortaya çıkıp ta şirin gözükme yusuf başkan birdahaki seçimde listede yoksun belediyeyi çok ararsın arıyorsunda ama dokunulmaz almak kurtulmak demek değil hesapsız kimse kalmayacak ..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi cadde ve sokaklara dezenfektan üniteleri koydu

İlkadım Belediyesi cadde ve sokaklara dezenfektan üniteleri koydu