27 Ekim 2021 Çarşamba

MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN İLE İLGİLİ HER GELİŞMEYİ TAKİP EDİYORUZ

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun ile ilgili her gelişmeyi takip ediyoruz

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte teşkilatları ve meslek örgütlerini ziyaret ederek, "Samsun ile ilgili her gelişmeyi yakinen takip ediyoruz" dedi.

09 Eylül 2021 Perşembe 11:35 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. 


AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanlığına yaptığı ziyarette kentle ilgili her gelişmeyi büyük bir koordinasyon içinde yakinen takip ettiklerini, Samsun için her zaman en iyisini istediklerini söyledi.

AK PARTİ İL KADIN VE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARIYLA BULUŞTU
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mücahit Yılmaz'la işyerlerinde bir araya gelen Yılmaz, kadın ve gençlerin büyük Türkiye yolunda en büyük destekçileri olduğunu vurguladı. 

AK Parti'nin özellikle gençlere ve kadınlara büyük önem verdiğini ifade eden Yusuf Ziya Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü; "Büyük Türkiye için hepimiz mücadele ediyoruz. Özellikle bu süreçte Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm engeller aşılmaya, hedeflere ulaşılması için ise büyük bir seferberlik anlayışıyla çalışılıyor. Hanım kardeşlerimizin bu süreçte fedakarca çalışmaları ortada. Şükranlarımı sunuyorum. Onları her zaman önemsiyor ve değer veriyoruz. Gençlerimiz ise bizlerin umut ışığı. Büyük Türkiye yolunda bayrağı daha ileri taşıyacaklar. Buna gönülden inanıyoruz. Hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz."MESLEK ÖRGÜTLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Meslek örgütleri ile buluşma kapsamında Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası  (SMMMO) Başkanı Dilaver Öğütçü ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret edildi. Yılmaz, "Meslek örgütlerimize her zaman önem veriyoruz. Onların talep ve önerileri bizler için önemli. Yıllar içerisinde meslek kuruluşlarımızla iyi diyaloglar sağladık. İyi diyalogların yansıması şehrimize için her zaman artı sağlamaktadır." diye konuştu.

Yılmaz, iş insanlarıyla buluşma kapsamında yeni ofislerinde hizmet vermeye başlayan Ulusoy Un Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy ve Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy'u da ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı teşkilatları uyardı! Dedikodu ve klikçilik yapanla yolu ayırırız

MHP Samsun İl Başkanı teşkilatları uyardı! Dedikodu ve klikçilik yapanla yolu ayırırız