23 Eylül 2020 Çarşamba

MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ: ÜLKE BEKASI İÇİN KIRGINLIKLARI KIZGINLIKLARI BİR KENARA BIRAKACAĞIZ

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Ülke bekası için kırgınlıkları kızgınlıkları bir kenara bırakacağız

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülke bekası için kırgınlıkları küskünlükleri bir kenara bırakacağız" dedi.

30 Ocak 2019 Çarşamba 19:22 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Kavak ve Havza ilçelerinde teşkilat ile halk ziyaretleri gerçekleştirdi.


Samsun'un Kavak ve Havza ilçelerinde teşkilat ve başkan adaylarını ziyaret eden, onlarla birlikte esnaf, halk buluşmaları gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Kavak-Havza ilçe başkanları Osman Atlı, Kadir Ayan, Cumhur İttifakı'nın Kavak Belediye Başkanı ve  Adayı İbrahim Sarıcalıoğlu, Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir'e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Programlarında halk, belediye ziyaretleri, teşkilat üyeleriyle toplantı gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, birlik, beraberlik ve çok çalışma mesajı verdi, 31 Mart seçimlerinin öneminin altını çizdi.

"AK PARTİ KİŞİLERİN DEĞİL TÜRKİYE'NİN PARTİSİDİR"
"Ne kadar incilmişlik varsa bir kenara bırakacağız" diyen Yılmaz, "AK Parti kişilerin değil davanın, halkın, Türkiye'nin partisidir. Siyaset unsuru etrafında hizmet veriyoruz ama bizim farkımız bunu büyük bir sevda, gönül, aşk ile yapmamızdır. Halkımızın verdiği emaneti korumak, layıkıyla yerine getirmek hepimizin temel prensibidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışmaları, anlayışı, prensipleri hepimize örnek olmuştur. 31 Mart gibi önemli bir seçime giriyoruz. Tüm teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. İncinmişlikler, kırılmışlıklar, kızgınlıklar varsa hepsini kenara bırakacağız. Önce gönül alacağız, gönülle yola çıkacağız." diye konuştu.

"HALKIYLA BÜTÜNLEŞEN BAŞARILI OLUR" 
Türkiye'nin kirli ittifaklardan, art niyetlerden, kinden, nefretten, şerden kurtulması için çelik gibi sağlam durulması gerektiğe dikkat çeken Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü; "Zincirin her bir halkası 81 milyon insanımızdır. Biz birbirimize kenetlenip, sımsıkı sarıldıktan sonra zincirin hiç bir halkısın da gevşeme, kopma olmaz. Tabi bunu sağlamamız için önce halkımızın ne dediğine çok iyi bakmamız, anlamamız gerekli. 17 yıldır halkını dinleyen, anlayan, isteklerini yerine getiren bir parti olduk. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak biz milletimizle gönül bağımızı güçlendirdikçe, halkımız bizi, biz halkımızı anladıkça Türkiye güçlendi. Çünkü halkıyla bütünleşen bir siyasi iktidarın başarısız olması mümkün değil. Tüm kazanımlar, yatırımlar, hizmetlerin hepsi bu güven ve istikrar ortamının içinden doğdu. Allah'ın izniyle, vatandaşlarımızın büyük desteğiyle bu böyle devam edecek. Hatalar eksiklikler yok mu. Elbette var ama öz eleştirisini yapan,  hatalarını halkından aldığı  uyarı ile anında gideren, tepeden bakmayı kenara atan, halkın içinden doğan bir siyasi oluşum var. Ne olursa olsun geleceğimiz için bu güven, hizmet ortamı devam etmeli."

Milletvekili Yılmaz, Havza'da Umre'den gelen Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Hayrettin Şahin'i de ziyaret etti. İlçe programlarına Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreteri Coşkun Öncel'de eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hakkı

31 Ocak 2019 Perşembe 17:31

Projeniz nedir? Gönül BELEDİYECİLİĞİ. projeniz nedir? BEKA. Projeniz nedir? Bu CHP varya. Projeniz nedir? Bizi asla bölemeyecekler. Projeniz nedir? Rabia...

Necati

30 Ocak 2019 Çarşamba 19:28

Vaatler fos çıkıp vatandaşa söyleyecek sözünüz yok tabi. Beka da beka de gez. Ama milletin karnı bu sözlere tok. 2009 da yerli uçak göklerde deyip oy topladınız ortada birşey yok. Samsun Ankara hızlı treni 2018 de faaliyete geçecek dediniz daha ortada ihale bile yok. Bor ile çalışan araba dediniz borlu deterjan çıktı. Çarşı pazar karışık, belediyeleriniz batık, b. Şehir, Canik ilkadım adaylarını hemşehricilik esasına göre hemşehricilik üzerine dayattınız. Şimdi çıkmış beka beka beka. Geç bunlar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da üniversite sınav sorularını verdiği ortaya çıkan öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da üniversite sınav sorularını verdiği ortaya çıkan öğretmen FETÖ'den tutuklandı