14 Haziran 2021 Pazartesi

MUHARREM İNCE MEMLEKET HAREKETİ TURU KAPSAMINDA SAMSUN'A GELDİ

Muharrem İnce Memleket Hareketi turu kapsamında Samsun'a geldi

Memleket Hareketi sloganı ile Karadeniz turuna çıkan Muharrem İnce, Samsun'a geldi. Muharrem İnce Samsun'da Memleket Hareketi yazılı otobüs ile Çiftlik caddesinden geçti.

20 Eylül 2020 Pazar 18:59 SİYASET

Muharrem İnce,  bu akşam saatlerine doğru Samsun'a gelerek vatandaşlarla görüştü. Ordu, Giresun ve Rize'nin ardından Samsun'a gelen Muharrem İnce, Cumhuriyet Meydanı, Gazi Caddesi ve çiftlik caddesini gezdi.


Memleket Hareketi sloganı ile bugün Ordu, Giresun ve Rize illerini ziyaret eden Muharrem İnce, Samsun'a da gelerek vatandaşlarla görüştü. Samsun ziyaretinde Muharrem İnce önce Cumhuriyet Meydanına giderken burada gençler ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekindi. Korona Virüs salgını nedeniyle yüz maskesi takan Muharrem İnce, Samsunlulara Covid-19 uyarılarında bulundu. İnce daha sonra Samsun'un meşhur Çiftlik caddesine üzerinde 'Memleket Hareketi' yazan otobüs ile giriş yaparak burada da kendisine sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlarla selamlaştı. Muharrem İnce, Çiftlik caddesinde yaptığı turun ardından Gazi caddesine geçerek, yine esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunluların şikayet ve taleplerini ileteceği Alo 153 Kent Yönetim Merkezi ihaleye çıkıyor

Samsunluların şikayet ve taleplerini ileteceği Alo 153 Kent Yönetim Merkezi ihaleye çıkıyor