24 Nisan 2019 Çarşamba

MUHARREM İNCE SAMSUN'DA KENDİSİNE HEDİYE EDİLEN BİSİKLETİ PLATFORMDA SÜRDÜ

Muharrem İnce Samsun'da kendisine hediye edilen bisikleti platformda sürdü

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye Samsun'da yaptığı miting sırasında bisiklet hediye edildi. Muharrem İnce, Samsunluların hediye ettiği bisikleti konuşma yaptığı platformda sürdü.

19 Mayıs 2018 Cumartesi 15:42 SİYASET

Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği miting sırasında konuşma yaparken, kendisine vatandaşlar tarafından bisiklet hediye edildi.


Muharrem İnce, Samsun mitinginde yaptığı konuşmada, "Benim hemşehri ile aramızda ki fark şu. Onda para çuvalla, devletin örtülü ödeneği var. Helikopter var, uçak var. Var babam var. Benimde milletim var karşımda milletim. Üniversite öğrencisi mesaj atmış. Muharrem İnce 5 lira yatırdım kampanyana. Bankaların önünde kuyruk var kuyruk. O devletin parası ile bende milletimin gönlünden kopan parayla kampanya yapacağım" dedikten sonra Cumhuriyet Meydanında üzerinde 'Cumhurbaşkanlığı görevinizin ilk gününde kullanmanız dileğiyle. Halkın Cumhurbaşkanına Halkın Armağanı' yazılı bir bisiklet hediye edildi.

Muharrem İnce, Samsun mitinginde kendisine hediye edilen bisikleti konuşma yaptığı platforma aldırırken, bisikleti Cumhurbaşkanlığı demirbaşına kayıt ettireceğini söyledi. İnce, Samsun mitinginde yaptığı konuşmanın sonunda ise hediye edilen bisiklete binerek platforma sürdü.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Solo Türk ve Türk Yıldızları'nın 19 Mayıs gösterisi nefes kesti

Samsun'da Solo Türk ve Türk Yıldızları'nın 19 Mayıs gösterisi nefes kesti