22 Nisan 2019 Pazartesi

MUSA ARSLAN, İLKADIM BELEDİYESİ BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN RESMİ BAŞVURUSUNU YAPACAK

Musa Arslan, İlkadım Belediyesi Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yapacak

Samsun'da Mart 2019 yerel seçimleri için İlkadım Belediye Başkan aday adayı olan Musa Arslan, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu 10 Kasım 2018 Cumartesi günü yapacak.

08 Kasım 2018 Perşembe 12:47 SİYASET

Samsun'da AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana partinin değişik kademelerinde görev yapan iş insanı Musa Arslan, İlkadım Belediye Başkanlığı aday adaylığı için resmi başvurusunu yapacak. 


Samsun'da 10 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 13:00'de Samsun Büyükşehir Belediyesi önünde Samsunlularla buluşmaya hazırlanan Musa Arslan, saat 14:00'de ise AK Parti İlkadım İlçe binasında aday adaylığı müracaatını gerçekleştirecek.

İLKADIMLARLA EL ELE
Her zaman İlkadım halkı ile omuz omuza hareket edeceğini kaydeden İlkadım Belediye Başkan aday adayı Musa Arslan, Cumartesi saat 13:00'deki büyük buluşmaya Samsun  halkını davet ettiğini belirterek, "İlkadım Belediye Başkan adaylığı müracaatımız için cumartesi günü 13:00'de Büyükşehir Belediyesi önünde tüm dava arkadaşlarımızla ve Samsun halkıyla buluşup, saat 14:00’ da ilçe binamıza müracaatımızı yapacağız. Bu kutlu yürüyüşümüzde sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Haydi, İlkadım, hep birlikte el ele, gönül gönülle" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun eski Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Diyarbakır'ın imajını değiştirdi

Samsun eski Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Diyarbakır'ın imajını değiştirdi