20 Ağustos 2019 Salı

MUSA UZUNKAYA GRUP TOPLANTISINA VEKİLLERİN ŞAKŞAKÇI GETİRDİĞİNİ SÖYLEDİ, O DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ

Musa Uzunkaya grup toplantısına vekillerin şakşakçı getirdiğini söyledi, o duruma tepki gösterdi

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya, AK Parti Grubundan yaptığı bir paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Musa Uzunkaya, aday olmayı düşünen bazı milletvekillerinin grup toplantısına şakşakçı getirdiklerini söyleyerek bu duruma tepki gösterdi.

24 Nisan 2018 Salı 14:56 SİYASET

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya, grup toplantısı izlenimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, bazı mevcut milletvekillerinin grup toplantısına kendilerine tezahürat yapmaları için şakşakçı getirdiklerini söyledi.


Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun eski milletvekillerinden Musa Uzunkaya, partisinin bugün yapılan grup toplantısına katıldı. Mecliste AK Parti Grup toplantısında ki izlenimlerini sosyal medya sayfasından yayınlayan Musa Uzunkaya, bu paylaşımlarından birinde 24 Haziran 2018 erken seçiminde aday olmayı düşünen bazı milletvekillerinin grup toplantısına kendilerini alkışlamaları için şakşakçı getirdiğini yazdı.Musa Uzunkaya sosyal medya sayfasında yaptığı açıklamada, "An itibarıyla Ak Parti Grup toplantısındayım. Çok garip manzaralara geçmişte de alışmıştık. Ancak şimdi garip ötesi çirkinliklere şahit oluyor, affınıza sığınarak tiksindiğimi ifade etmek istiyorum. Resmen mevcut vekillerle, ileriye dönük aday olmayı düşünenler şehirlerinden tezahüratçı, şakşakçı bir kısım dilim varmıyor (...) lar getirmişler. Ne olcak onlar için yapılan tezahüratlar, yeniden aday olmalarına imkan hazırlayacak. Siyaset adamı vakur ve olgun olmalı değil mi?
İrtifa kaybediyoruz. Dikkat, dikkat!.. Allah yardımcımız olsun." dedi.

Uzunkaya'nın grup toplantısında aday olmayı düşünen milletvekillerinin kendilerine tezahürat yapmaları için şakşakçı getirdiği yönündeki eleştirisi ise takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatan daş

26 Nisan 2018 Perşembe 12:21

kendine ve geçmişine bir bak bakalım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da bir kişi 7 ayrı ilaç ve iki çay kaşığı çamaşır suyu içerek intihar etmek istedi

Samsun Bafra'da bir kişi 7 ayrı ilaç ve iki çay kaşığı çamaşır suyu içerek intihar etmek istedi