20 Ekim 2019 Pazar

MUSTAFA DEMİR, MHP ZİYARETİNDE AÇIKLADI: CUMHUR İTTİFAKI BEKA MÜCADELESİDİR

Mustafa Demir, MHP ziyaretinde açıkladı: Cumhur İttifakı beka mücadelesidir

AK Parti ve Cumhur İttifakının Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Kavak ilçesinde MHP İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette, "Cumhur İttifakı beka mücadelesidir" dedi.

09 Şubat 2019 Cumartesi 19:38 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Kavak ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette, MHP Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada açıklamalarda bulundu.


Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, beraberindeki AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, AK Parti Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcaoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çilingir ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret etti. 

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber,  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, ve beraberindekileri parti binası girişinde karşıladı. 

‘’ÜLKEMİZ İÇİN VERDİĞİMİZ MÜCADELENİN ANLAMI BÜYÜK’’
Konuşmasına MHP’nin kuruluşunun 50 yılını kutlayarak Başlayan Demir, ‘’İçten ve samimi karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz. Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi ‘Cumhur İttifakı, sahip olduğu milli mücadele ruhuyla Türkiye'ye tuzak kuranları şaşkına çevirecektir’ Ülkemiz için verdiğimiz mücadelenin anlamı çok büyük. Bu birliktelik öyle diğer partiler gibi bir birliktelik değil. Bu beraberlik ülkemizin çıkarlarını gözeten bir beka beraberliğidir. Bunu çok iyi anlayıp anlatmalıyız. 1 Nisan Cumhur İttifakı’nın başarısının taçlandığı tarih olacak’’ dedi. 

‘’GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ’’
31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin önemine de değinen Mustafa Demir, ‘Yerel seçimler her zaman önemlidir. Ama bu seçim daha farklı bir önem taşımaktadır. Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir. Biz ülkemizin ve milletimizin geleceği için yaptığımız ittifakı, inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerim ile bu süreci başarılı bir şekilde yöneteceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız’ diye konuştu. 

‘’CUMHUR İTTİFAKI BEKA MÜCADELESİDİR’’
Cumhur İttifakı’nın önemine değinen MHP Kavak İlçe Başkan Cahit Kamber, ‘’Ülkemizde beka sorunu olduğunda MHP olarak her zaman elimizi taşın altına koyarız. Bir ve Beraber olduğumuzu her zaman dile getirdik. Cumhur İttifakı ruhuna göre hareket edeceğiz. Bizim önceliğimiz vatan. Bütün partili arkadaşlarımız ile birlikte bu seçimde Cumhur İttifakı’nın iyi bir sonuçla çıkması için çalışacağız’’ diye konuştu.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsunlu

10 Şubat 2019 Pazar 02:29

Ne bekasi mustafa demir koltuk bekasi sizin bekaniz bu millet degil sizin bekaniz bu milleti perişan etti işsizlik artti esnaf bitti her yer suriyeli irakli sizin ki bu ülkeyi katarlara pislik araplara peskes çekmek birden bire pejo yu aldın opeli aldin tekkeköy tarafinda 10 ila 15 dönüm ciflik yeri aldin senin bekan bu nerden aldın siyesetten once neyin vardı birden sen fuat köktaş samsunun en zengini oldu nasil oldu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

HDP'nin Samsun'da Millet İttifakına destek açıklamasını Anadolu Ajansı abonelerine servis etti

HDP'nin Samsun'da Millet İttifakına destek açıklamasını Anadolu Ajansı abonelerine servis etti