25 Mayıs 2020 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR SAMSUNLU DEĞİL, SAMSUN'A NE YAPTI ELEŞTİRİLERİNE YANIT VERDİ

Mustafa Demir Samsunlu değil, Samsun'a ne yaptı eleştirilerine yanıt verdi

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, yerel gazeteleri ziyaret etti, 'Samsun'a ne yaptı-Samsunlu değil' eleştirileri ve kendisine yönelik tepkilere yanıt verdi.

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:05 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Haber Gazetesi, Samsun Gazetesi, Hedef Halk Gazetesi, Gazete Gerçek ve Anadolu Ajansı Samsun Bürosunu ziyaret etti.


Mustafa Demir, adaylığı açıklandıktan sonra kendisi ile ilgili olumsuz haberler yapan gazeteleri de ziyaret kapsamına alarak dikkat çekti.  AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Hedef Halk Gazetesinde "Kimseyle kavgam olmaz.  Kollektif bir anlayışa sahibim. İşimi yaparken katı ve acımasız olurum" derken, adaylığına yönelik tepkilere ise "Adaylığımıza tepkiler olabilir ama saha çalışmalarımızda son derece olumlu tepkiler alıyorum. Bu artacak" açıklaması yaptı.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Gazete Gerçek'e yaptığı ziyarette ise 'Samsunlu değil-  Bakanlığı döneminde Samsun'a ne yaptı' şeklindeki kendisine yönelik eleştirilere cevap verdi.

Mustafa Demir, Gazete Gerçek'e yaptığı ziyarette eleştiri ve tepkilere ise "Biz Samsun sevdalısıyız. Cumhuriyet tarihi boyunca Samsun'a en faydalı olan parlamenter benim. Bakanlığım döneminde Samsun nüfusuna göre kamu yatırımlarından yararlanan ilk 5 il arasına girdi. Şimdiki hedefimiz ise daha da ileri olacak" açıklaması yaptı. 

Haber Gazetesine gerçekleştirdiği ziyarette ise Mustafa Demir, Haber Radyo yayınına katılarak, Samsun halkı ile bütünleşmek istediklerini belirterek, "İşimiz seçim sürecinde halkla çok iyi bütünleşmek kendimizi çok iyi anlatmak. Seçim sonrasıyla ilgili halkımızı şimdiden bilinçlendirme noktasında katkı sağlayacak bir seçim programı izliyoruz" dedi.

Demir, Samsun Gazetesini de ziyaret ederek Samsun'da örnek belediyecilik hizmetini hayata geçireceklerini ve buna öncülük eden bir yapıyı devreye alacaklarını belirtti. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Anadolu Ajansı Samsun Bürosunu da ziyaret ederek burada gönül belediyeciliği vurgusu yaptı. Mustafa Demir ayrıca Samsun'da yayınlanan Denge Gazetesi ve Arana Gazetelerine de ziyaretler gerçekleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

kamil kılıç

06 Aralık 2018 Perşembe 09:40

ONURLU OL SAMSUN BU ADAMA VERİLEN OY SENIN KAREKTERİN KİME VERİRSEN VER AMA BU ADAMA DIKKAT EDIN KENDI SIRKETLERINE CONCORDA ILAN EDEN SAMSUNU YONETECEK

ömer polat

05 Aralık 2018 Çarşamba 17:21

günden güne saçmalama katsayısı artıyor. başta "artık yolsuzluk olmayacak" ve "30 yıldır çözülemeyen problemler" deyip ak partili başkanları zan altında bıraktı. eski başkanlar rüşvetçi idi anlamına geliyordu. şimdi de çıkmış eski/yeni tüm vekillere saldırıyor. kendi prim yapmak için herkesi karalamaya başladı. iyice stres oldu, gerildi heralde. Birde cb böyle takdir etti demiş. Adamı sağdan soldan alttan üstten taciz etmek için herkes aranır yalvarılınırsa tabi öyle karar verir.

kazım

05 Aralık 2018 Çarşamba 16:23

yav sen ne diosun değişikkk

Yorumcu56

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:49

Ne yapmış bir de çıkıp söylese de biz de öğrensek. Oy moy yok.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un o ilçesine 5 milyon dolarlık bir yatırım ile biyogaz enerji santrali yapılacak

Samsun'un o ilçesine 5 milyon dolarlık bir yatırım ile biyogaz enerji santrali yapılacak