20 Nisan 2019 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR YEREL SEÇİMDE SAMSUN'DAN YÜZDE 85 OY ORANI BEKLEDİĞİNİ AÇIKLADI

Mustafa Demir yerel seçimde Samsun'dan yüzde 85 oy oranı beklediğini açıkladı

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde Samsun ve ilçelerinden yüzde 85 oranında oy beklentisinin olduğunu açıkladı.

30 Kasım 2018 Cuma 16:42 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir,  Samsun'da yaptığı açıklamada yerel seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, Samsun'dan 31 Mart seçiminde yüzde 85 oranında oy beklentisinin olduğunu söyledi.


Bugün Ankara kara yolu üzerinde partililer tarafından karşılanan  AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, burada yaptığı konuşmada, "El ele vereceğiz, gönül gönüle vereceğiz. Belediye seçimlerinde niye başka partiye oy versin. Hep oyu bize versin Allah'ın izni ile. Karşılığında hizmet alacak, karşılığında Samsun yükselecek. Benim şöyle bir beklentim var. Bunu beklemeyede hakkım var. Nedir o. Düşünün 31 Mart gecesi seçim sonuçları yayınlanıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi ilçelerde dahil yani yüzde 85 çıksa ne olur. Ne deriz o zaman biliyormusunuz. Biz yaklaşık 5 milyar liralık bir yatırım programı ile seçim kampanyasına başlayacağız. 5 yılda 5 katrilyon liralık büyükşehir belediyesinin yatırım programlıyoruz. Yüzde 85 olduğu zaman gidip diyeceğiz ki Cumhurbaşkanımıza siz bu kararı verdiniz, Samsun'da gereğini yaptı hadi bakalım bir 10 katrilyonda sizlerden. Deriz değil mi." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Celal Akar

02 Aralık 2018 Pazar 22:57

Samsun halkı bu şahsiyete oy verip belediye başkanı yaparsa yazıklar olsun.

Kadir

01 Aralık 2018 Cumartesi 12:35

Milletin oyunu çantada keklik görüyor herhalde

Carsambali

30 Kasım 2018 Cuma 23:15

O zor olur iste sikinti var

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan açıkladı! Yıkılan stada Samsunspor için Futbol Şehitleri Anıtı yapılacak

Çiğdem Karaaslan açıkladı! Yıkılan stada Samsunspor için Futbol Şehitleri Anıtı yapılacak