25 Ekim 2021 Pazartesi

MUSTAFA YEŞİLYURT ERDOĞAN'LI FOTOĞRAFI KALDIRDI DAVUTOĞLU'NU KOYDU

Mustafa Yeşilyurt Erdoğan'lı fotoğrafı kaldırdı Davutoğlu'nu koydu

Samsun'dan AK Parti döneminin eski Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin Kurucular Listesinde yer alan Mustafa Yeşilyurt sosyal medya sayfasında yer alan Recep Tayyip Erdoğan'lı kapak fotoğrafını kaldırarak Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafını koydu.

15 Aralık 2019 Pazar 12:52 SİYASET

Samsun'da eski AK Partili Mustafa Yeşilyurt'un Ahmet Davutoğlu'nun Kurucular Kurulu listesinde yer alması sonrası sosyal medya sayfasında yer alan Recep Tayyip Erdoğan'lı kapak fotoğrafını haber yapmıştık. Mustafa Yeşilyurt Erdoğan'lı fotoğrafı kaldırdı Davutoğlu'nu koydu.Samsun'dan AK Parti döneminin eski Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin Kurucular Listesinde yer alan Mustafa Yeşilyurt sosyal medya sayfasında yer alan Recep Tayyip Erdoğan'lı kapak fotoğrafını kaldırarak Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafını koydu.

Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu Listesinde yer almasına rağmen AK Parti Atakum eski Başkanı Haluk Köksoy ve Recep Tayyip Erdoğan'ın bulunduğu sosyal medya sayfasının kapak fotoğrafını değiştirmeyen Mustafa Yeşilyurt, Samsun Kent Haber'in bu durumu haber yapması üzerine söz konusu kapak fotoğrafını değiştirdi.

Gelecek Partisine geçen Mustafa Yeşilyurt'un sosyal medya sayfasında bulunan Erdoğan'lı kapak fotoğrafı ile ilgili yaptığımız haber sonrası bu durumdan rahatsız olanlar, söz konusu kapak fotoğrafının montaj olduğunu iddia etti. Fotoğrafın montaj olduğunu iddia eden bu zatlara sormadan edemiyoruz.

Mustafa Yeşilyurt madem bu kapak fotoğrafı montajdı neden sayfasından silerek yerine Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafını koydu. Mustafa Yeşilyurt, sosyal medya sayfasında yer alan AK Parti Atakum eski Başkanı Haluk Köksoy'a adaylık başvurusunu yaparken çektirdiği ve Recep Tayyip Erdoğan portresinin de yer aldığı o fotoğrafı sosyal medya sayfasından neden tamamen sildi. Baştan aşağı amatörce olan bu davranış sonrası, Gelecek Partisinin kurucular kurulu listesinde yer alan Mustafa Yeşilyurt'un sosyal medya sayfasında yer alan söz konusu bu fotoğrafı, neden daha önceden silmedi de biz haber yaptıktan sonra sildi.

AK Partili olan ve önceki günde Gelecek Partisine geçen Mustafa Yeşilyurt'un sosyal medya sayfasında olan Erdoğan'lı fotoğrafı ve daha sonra biz bu durumu haberleştirdikten sonra silerek yerine ise Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafını kapak yaptığı sosyal medya sayfasının işte orijinal ekran görüntüleri. Montaj diyen zat-ı muhterem vatandaşta iyi baksın.. Gözlerinde sorun var ise gözlük taksın..


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Hancıoğlu, TBMM'de Las Tesis eylemi yaptı

Samsun Milletvekili Hancıoğlu, TBMM'de Las Tesis eylemi yaptı