18 Ekim 2019 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ AÇIKLAMASI YAPAN CHP İLÇE BAŞKANINA GAZETECİDEN ABANDONE EDEN SORU

Necattin Demirtaş açıklaması yapan CHP İlçe Başkanına gazeteciden abandone eden soru

Samsun'da İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş'ın 'MHP'liler üç kağıtçı' sözü ile ilgili savunma yapan CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel'i basın toplantısında sorduğu sorularla bir gazeteci fena terletti.

21 Şubat 2019 Perşembe 16:08 SİYASET

Samsun'da CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, İYi Parti adayı Necattin Demirtaş'ın partilerine yaptığı ziyarette söylediği gündeme gelen 'MHP'liler üç kağıtçı' sözü ile ilgili basın toplantısı düzenledi.


CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, Demirtaş'ın o sözü MHP'lilere söylemediğini açıklayarak, konunun çarpıtıldığını açıkladı. Demirtaş'ın ülkücü olduğunu memuriyet döneminde de CHP'li bir çalışanın kendisine çalışmadığı yönünde bir MHP'li tarafından şikayet edildiğini anlattığını kaydeden CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, o sözün Demirtaş'ın memuriyet döneminde CHP'li çalışanı şikayet eden MHP'li çalışan için kullanıldığını belirtti.

Toplantıya katılan bir gazeteci ise Fatih Türkel'i yaptığı açıklama sonrası adeta soru yağmuruna tuttu. Gazeteci, CHP İlkadım İlçe Başkanı Türkel'e "Necattin Demirtaş Zillet İttifakı dediği yapının adayı oldu, hala Zillet İttifakı diyor mu. Kendisi neden bugün burada yok. Bu açıklamayı neden kendisi yapmadı. Kendisine ulaşamıyoruz" diye sordu.

Gazetecinin bu sorusu karşısında yüz ifadesi değişen CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, "Benim bu konuda değerlendirme yapmam şık ve etik olmaz. " yanıtı verdi.
Kaynak:SamsunKentHaber
Haber:Servet YAYLA

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirrtaş açıklaması yapan CHP'ye CHP üyesi Alper Aktaş tepki gösterdi

Necattin Demirrtaş açıklaması yapan CHP'ye CHP üyesi Alper Aktaş tepki gösterdi