04 Ağustos 2021 Çarşamba

NECATTİN DEMİRTAŞ 'İYİ PARTİ İLE YOLUNA DEVAM ETMELİ Mİ' ANKETİ YAPTIRMIŞ

Necattin Demirtaş 'İYİ Parti ile yoluna devam etmeli mi' anketi yaptırmış

Samsun'da İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ın kendisi için içinde 'İYİ Parti ile yoluna devam etmeli mi' sorusunun yer aldığı bir anket yaptırdığı ortaya çıktı.

21 Temmuz 2020 Salı 14:40 SİYASET

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde İYİ Parti'den İlkadım Belediyesi Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ın seçimden 10 ay sonra 'İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İYi Parti ile yoluna devam etmeli mi? anketi yaptırdığı gündeme gelirken, o anketin sonuçları yayımlandı.


31 Mart seçimlerinde MHP'nin İlkadım ilçesini Cumhur İttifakı kapsamında AK Partiye bırakması sonrası MHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçen Necattin Demirtaş'ın belediye başkanı seçildikten 10 ay sonra kendisi adına içinde 'İYİ Parti ile yoluna devam etmeli mi' sorusunun da yer aldığı bir anket yaptırdığı iddiası ortaya atılırken, söz konusu bu anketin sonuçları da ifşa oldu.

İlkadım Belediyesi Memnuniyet Araştırması adı ile Ocak 2020 tarihinde yapılan ankette, 'İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İYi Parti ile yoluna devam etmeli mi? sorusununda yer alması dikkat çekerken, söz konusu o anket ve anketin sonuçlarına Hedef Halk Gazetesinden Noyan Alper Cabbar ulaştı.

Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar'ın haberine göre, İYi Parti'den seçimi kazanan Necattin Demirtaş, Ocak 2020 tarihinde memnuniyet anketi adı altında MHP'ye geri dönüş yapıp yapmaması ile ilgili vatandaşların ne düşündüğünü anlamak için anket yaptırdı.

Uzun bir süredir İYİ Parti'den ayrılarak MHP'ye geri dönüş yapacağı iddiaları gündeme gelen Necattin Demirtaş'ın bu konu ile ilgili yaptırdığı anket ile vatandaşın nabzını yokladığı ileri sürüldü.

Hedef Halk Gazetesinden Noyan Alper Cabbar'ın ulaşarak yayımladığı o ankette yer alan 'İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İYi Parti ile yoluna devam etmeli mi? sorusuna ise verilen yanıtlarda, yüzde 42 devam etmeli, yüzde 49 ise devam etmemeli yönünde görüş bildirdi.

Aynı ankette 'Size göre hangi parti ile yoluna devam etmeli? (Bir önceki soruya hayır diyenlere soruldu) şıkkında ise Necattin Demirtaş için AK Parti diyenler yüzde 40, MHP diyenler ise yüzde 48 olarak gerçekleşti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

HİDAYET

25 Temmuz 2020 Cumartesi 02:10

Sen yalana da baslamisin . Sana aciya aciya sunu diyorum . Allah senin harbiden de yardimcin olsun .

Hidayet

25 Temmuz 2020 Cumartesi 02:07

Baskan sen kendi nefsin için mi seçime girdin ? (Tok'u malup etmek icin) Yoksa meydanda ki secimden once bahsettigin isten atilan o 600 kisi icin mi ? Meydanda mecbur 600 kisiyi bahane ettin." Ben secimi kaybettim. Rovans icin adayligimi koyuyorum" demek sıkardi. Naptin 600 kisiyi bahane ettin secime girdin. İyi partiden girince de 600 kisilik engelinde kalmadi . simdi de 2 tane adam alamiyosun işe . Peki o 600 kisi olsa napacaktin?Allah varya harbidende senin yardimcin olsun. Vebal aldin cok!

Mustafa

23 Temmuz 2020 Perşembe 09:59

Yazıklar olsun başka partiye geç diye oy vermedik. İYİ parti adayı olduğun için oy verdik. Eğer geçersen hakkım sana haram olsun.

İLKADIM LI NURİ

22 Temmuz 2020 Çarşamba 19:31

Demekki Erdoğan tok biliyordu kendisinden sonrasında tufan olacağını. Çünkü kasa tam takır.Necati gibi enayi mi Erdoğan giderken kasada para bıraksın. ..

İlkadımlı nöriye

23 Temmuz 2020 Perşembe 09:49

Nuri; Necattin Demirtaş koltuğu devraldığı günden beri kasada para var. Bırakın bu yalanları dolanları. Sen başkanına şunu sor, kasada para varken, işçiye aylarca neden yarım maaş ödemiş, işçiyi perişan etmiş. Tok döneminde işçinin maaşı neden tek bir gün geçikmememiş.. Demirtaş para varken Neden borç edebiyatı yapmış, 200 milyon borç devraldık derken, bunun 110 milyon civarının kendisinin bir önceki dönemden kalan borç ve bıraktığı yük olduğunu neden söylemediğini başkanına sor Nöri

yorumcu

22 Temmuz 2020 Çarşamba 09:06

bu adam ilkadıma ne yapmış ki sanki bulunmayan elmas hizmet sıfır e ozaman seçim zamanı erdoğan tok söylemişti kazanırsa maaş ödeyemeyecek hizmet yapamıyacak tok u seversiniz sevmezsiniz ama yaptıkları hizmetleri zırnığını yapamayacak seçim zamanı millete iş sözü verdi kandırdı sonra şöyleydi böyleydi ilk seçildiği zaman ilkadımın beş senesini yedi yine beş sene daha sı giiti herkese geçmiş olsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İbrahim Sandıkçı Kurban Bayramı öncesi 43 yetim çocuğun yüzünü güldürdü

İbrahim Sandıkçı Kurban Bayramı öncesi 43 yetim çocuğun yüzünü güldürdü