13 Kasım 2019 Çarşamba

NECATTİN DEMİRTAŞ İYİ PARTİ ROZETİNİ CEKETİNİN YAKASINA BİR TAKIYOR BİR ÇIKARTIYOR

Necattin Demirtaş İYİ Parti rozetini ceketinin yakasına bir takıyor bir çıkartıyor

Samsun'da Cumhur İttifakı nedeni ile MHP'nin İlkadım ilçesinde aday göstermemesi sonrası MHP'den istifa edip İYİ Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'ın mahalle ve esnaf ziyaretlerinde ceketinin yakasına İYİ Parti rozetini takmaması dikkat çekiyor.

11 Mart 2019 Pazartesi 17:24 SİYASET

Samsun'da MHP'den istifa edip İYİ Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'ın ceketinin yakasına takılan İYİ Parti rozetini çıkartması eleştiri konusu oldu.


Samsun'da MHP'den istifa ettikten sonra İYi Parti'ye geçen ve İYi Parti İlkadım İlçe Başkanı  Burcu Işıtan Satar'ın ceketinin yakasına İYi Parti rozetini taktığı Necattin Demirtaş'ın seçim sürecinde parti rozetini yakasından çıkartıp, zaman zaman ay yıldız rozetini, zaman zamanda rozet takmadan esnaf ve mahalle ziyaretlerini gerçekleştirmesi dikkat çekiyor.


Millet İttifakının adayı olan Necattin Demirtaş'ın İYİ Parti rozetini duruma ve yerine göre yakasına takması, İYi Partililerinde eleştirilerine neden oluyor. Dün Samsun'a gelen Meral Akşener'in mitingine ceketine İYi Parti rozetini takarak katılan Necattin Demirtaş, bugün ise İYi Parti rozetini çıkartıp yerine ise ay yıldız rozetini taktı.

Gerçekleştirdiği esnaf ve mahalle ziyaretlerinde ise zaman zaman her iki rozeti de kullanmayan Necattin Demirtaş'ın özellikle aday olduğu İYi Parti rozetini ceketinin yakasından çıkartması, çoğu zamanda hiç kullanmaması şaşırtıyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Mehmet kalaycı

12 Mart 2019 Salı 21:27

Size ne kardeşim istediğini yapar.....bu haber mi şimdi

hekim

12 Mart 2019 Salı 10:46

ne yaparsanız yapın ılkadımda sayın necaattını engeleyemeyeceksınız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar Mustafa Candal'ı hedef aldı: Madem Reis'indi neden karşısına geçtin

Hasan Togar Mustafa Candal'ı hedef aldı: Madem Reis'indi neden karşısına geçtin