17 Ocak 2021 Pazar

NECATTİN DEMİRTAŞ MHP'YE GERİ Mİ DÖNÜYOR? SAMSUN İL BAŞKANINDAN FLAŞ AÇIKLAMA

Necattin Demirtaş MHP'ye geri mi dönüyor? Samsun İl Başkanından flaş açıklama

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan 'Necattin Demirtaş MHP'ye geri mi dönüyor' dedirtecek flaş açıklamalar geldi.

14 Mart 2020 Cumartesi 00:45 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıcak, MHP'den istifa edip İYİ Parti'ye geçen Necattin Demirtaş'ın MHP'ye geri döneceği ile ilgili iddiaya flaş açıklamalarla yanıt verdi.


TV52'de gazeteci Soner Cabbar'ın canlı yayın konuğu olan MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, yayında İYi Parti'den İlkadım Belediyesi Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ın MHP'ye geri dönüp dönmeyeceğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Cabbar'ın Necattin Demirtaş sorusuna yanıt veren Abdullah Karapıçak, Necattin Demirtaş için "Kendisine sorsanız partisi yine MHP'dir" derken, şunları dile getirdi.
"Takdir şahsın kendine aittir. Kendisi takdir eder MHP'ye, ki kendisine sorsanız partisi yine MHP'dir. Dostlukları biz bir kenara atmıyoruz. Bu tercih kendisine aittir. Bu işin ilk ayağı MHP'dir, kabul makamı genel başkanımızdır. Biz gideriz böyle bir talebi olursa kendilerine iletiriz. Takdir onlarındır. Benim gördüğüm vatandaşların, oy verenlerin kahır ekseriyeti MHP'ye gelecek mi şeklinde bir beklenti var. Bunu Necattin bey biliyordur eğer bir takdiri olacaksa biz buradayız. Siyaseten de yeniden dost oluruz." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanından AK Parti milletvekilleri için gündem yaratacak açıklama

MHP Samsun İl Başkanından AK Parti milletvekilleri için gündem yaratacak açıklama