16 Ocak 2022 Pazar

NECATTİN DEMİRTAŞ'TAN MHP AÇIKLAMASI! İYİ PARTİ'YE MİSAFİR OLARAK GELDİM

Necattin Demirtaş'tan MHP açıklaması! İYİ Parti'ye misafir olarak geldim

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP'ye geri dönüş konusunda yaptığı açıklamada, İYİ Parti'ye misafir olarak geldiğini söyledi.

23 Temmuz 2020 Perşembe 14:47 SİYASET

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP'ye geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili yaptığı açıklamada, İYİ Parti ve CHP'ye iyi bir ev sahibi olmadıkları algısı oluşturacak imalı ifadeler kullandı.


31 Mart seçimlerinde MHP'den istifa edip İYİ Parti'ye geçen ve Millet İttifakı adayı olarak İlkadım Belediye Başkanlığını kazanan Necattin Demirtaş, bugün düzenlediği basın toplantısında, MHP'ye geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili ilginç ifadeler ve imalarda bulundu.

Seçim sürecinde İYİ Parti'ye geçtikten sonra kendisine bir vatandaşın MHP'ye geri dönüp dönmeyeceğini sorduğunu kaydeden Necattin Demirtaş, bu soruya, "Ben İYİ Partiye misafir olarak geldim. Aynı ifadem budur. Misafiri ev sahibi yapmak ev sahibinin elindedir. Ben öyle bir ortam bulmalıyım ki kendime, benim evim buraymış, benim daha gidecek yerim yok demem lazım. Bu misafir ne zaman gidecek diye gözlerseniz bende orada durmam giderim dedim." dediğini açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Necati

23 Temmuz 2020 Perşembe 21:57

Seçim zamanı denilenleri yut ve MHP ye dön başkan. Siyasette küslük olmaz. Bak dün birbirine olmadık sözler söyleyenler bugün kol kola. Sende öyle yap. KKim ne diyecek? Artık devir böyle.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş, basın mensupları ile seçim sonrası ilk kez bir araya geldi

Necattin Demirtaş, basın mensupları ile seçim sonrası ilk kez bir araya geldi