18 Ekim 2019 Cuma

NESLİHAN HANCIOĞLU ÇARŞAMBA İLÇESİNDE YOL ORTASINDA BULUNAN ELEKTRİK DİREĞİ ÖNÜNDE AÇIKLAMA YAPTI

Neslihan Hancıoğlu Çarşamba ilçesinde yol ortasında bulunan elektrik direği önünde açıklama yaptı

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Çarşamba ilçesine bağlı Sungurlu mahallesinde yol ortasında bulunan elektrik direği önünde açıklama yaparak, "AK Parti belediyeciliğinin resmi, Çarşamba'daki bu çirkinlik abidesidir" dedi.

01 Mart 2019 Cuma 17:22 SİYASET

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Çarşamba ilçesinde yol ortasında bulunan bir elektrik direği üzerinden AK Partili belediyeyi eleştirdi.


CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükçü ve partililerle birlikte, CHP'nin Çarşamba Belediye Başkan Adayı Altan Karabulut'un seçim çalışmalarına destek verdi. 

Çarşamba İlçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren ve vatandaşlarla sohbet eden Hancıoğlu daha sonra Sungurlu Mahallesi'nde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Konuşmasına, basın açıklaması için burayı neden seçtiklerini açıklayarak başlayan Hancıoğlu, cadde ortasında duran elektrik şebekesi direğini göstererek "Mevcut yönetimin, Çarşamba'mıza, Çarşambalılara layık gördüğü hizmetin özeti, cadde ortasında duran ve tehlike saça işte bu direktir" dedi.Şebeke direği, hangi kurumun mülkiyetinde veya sorumluluğunda olursa olsun, araç trafiğini tehlikeye sokan, yayalar için, çocuklar için tehlike saçacak bir biçimde yıllardır cadde ortasında durmasının asıl sorumlusunun bu ilçeyi yönetmekle yükümlü olan belediye olduğunu vurgulayan CHP'li Hancıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: 
"Bu görüntü, bir anlayışın resmidir. Belediye işi gönül işi' diye slogan uydurup, yönettiği şehirlerde vatandaşa eziyet eden, bu yerleri yaşanamaz hale getiren, rant sevici, beton aşığı, bir direği cadde ortasından kaldırtma iradesi bile olmayan bir anlayışın resmidir."
CHP'li Hancıoğlu, Çarşambalıların böyle bir anlayışa mahkum ve mecbur olmadığını kaydederek şöyle devam etti:

"Bu anlayışın karşısındaki seçenek, Belediye Başkan Adayımız Mimar Altan Karabulut ve belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarımızdır. Çarşamba'ya hak ettiği hizmeti sunacak, burayı layık olduğu şekilde yönetmeye talip, her sokağının, her apartmanının sorununu-derdini kendisine dert edecek ve o sorunu çözecek, harcadığı her kuruşun hesabını da Çarşambalılara verecek, bu güzel ilçemizi sadece Samsun'un değil, sadece Karadeniz'in değil, Türkiye'nin yıldızı yapacak projeleri hayata geçirecek olan anlayışın temsilcileri olarak Çarşambalıların desteğini istiyoruz."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hüseyin Dündar CHP vekili Hancıoğlu'nun elektrik direği açıklamasına yanıt verdi

Hüseyin Dündar CHP vekili Hancıoğlu'nun elektrik direği açıklamasına yanıt verdi