24 Temmuz 2021 Cumartesi

NESLİHAN HANCIOĞLU SAMSUN'DAKİ SU KOKUSU VE SASKİ LOGOSUNU MECLİSTE KONUŞTU

Neslihan Hancıoğlu Samsun'daki su kokusu ve SASKİ logosunu mecliste konuştu

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, meclis genel kurulunda yaptığı konuşmada Samsun'da içme suyunda yaşanan koku olayı ve SASKİ logosundan Atatürk'ün çıkartıldığı iddiaları ile ilgili bir konuşma yaptı.

26 Şubat 2020 Çarşamba 18:57 SİYASET

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, SASKİ'nin kurumsal logosundan Atatürk'ün çıkartılarak yeni bir logo yapıldığı konusu ve Samsun içme suyunda yaşanan koku olayını TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşma ile gündeme getirdi.


CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada  "Atatürk'le, Samsun'un değerleriyle uğraşmayı bırak; lağım kokulu şebeke suyuna bak" dedi.

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu'nun TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada şunları dile getirdi.
"Samsun ilimizde dört gündür musluklardan lağım kokulu su akıyor. İdare gerekçeler, bahaneler üretiyor ama Samsunlular bundan çok muzdarip, inanmıyorlar da. Bu kurumu yöneten 'zihniyet' diyeceğim ne yazık ki, merkez sayılabilecek ilçelerimizin birçok mahallesine hâlâ su ulaştırmamış. Ve şimdi de bu kurum işi gücü bırakmış bir kenara, kendisine yeni bir logo hazırlamış. Yirmi yedi yıllık SASKİ logosundan bu kentin kimliği olan Atatürk Anıtı'nı -Onur Anıtı'mızı- silmiş. Samsunlular olarak şöyle söylüyoruz: 'Atatürk'e itibar etmeyene Samsunlu asla itibar etmeyecektir.' Böyle bir zihniyet Samsun'umuzu asla temsil edemez, bunu buradan herkes böyle bilsin. Samsun'un kimliğiyle, değerleriyle oynanmasın; herkes kendi asli görevini yapsın."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hasan

26 Şubat 2020 Çarşamba 22:24

Duş alamıyoruz üstüne birde suya zam yapar bu zihniyetsizler

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ertuğrul Sağlam açıkladı! Hiç bir güç şampiyonluk yolunda bizi geri koyamayacak

Ertuğrul Sağlam açıkladı! Hiç bir güç şampiyonluk yolunda bizi geri koyamayacak