24 Haziran 2019 Pazartesi

OSMAN GENÇ İSTEDİ ZİHNİ ŞAHİN ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR SALONUNU VERDİ

Osman Genç istedi Zihni Şahin Şehit Ömer Halisdemir salonunu verdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, yerel seçim sürecinin başlaması ile birlikte Büyükşehir Belediyesine aday adayı olacağı gündeme gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e açıklama yapmak için istediği şehit Ömer Halisdemir salonunu vererek nezaket örneği gösterdi.

08 Kasım 2018 Perşembe 14:56 SİYASET

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı Osman Genç'in Şehit Ömer Halisdemir salonunda 'Yakın Gelecekte Samsun' isimli kitabının tanıtımını yapacağı toplantıda Büyükşehir Belediyesi aday adaylığı ile ilgili de mesaj vermesi bekleniyor.


Samsun'da Canik İlçe Belediye Başkanı Osman Genç'in yerel seçim sürecinin başlaması ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday aday adayı olacağı kulislerde konuşuluyor. Osman Genç'in önceki gün Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'den aday adaylığı açıklaması için Şehit Ömer Halisdemir salonunu istediği, Zihni Şahin'in de bu isteğe olumlu yanıt verdiği gündeme geldi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in Şehit Ömer Halisdemir salonunda  10 Kasım Cumartesi günü ise son günlerde ilçelere yaptığı ziyaretlerde belediye başkanları ve AK Parti İlçe Teşkilatlarına hediye ettiği ve  üzerinde 'Şimdi Yükseliş Zamanı' sloganında bulunduğu 'Yakın Gelecekte Samsun' kitabının tanıtımını yapacağı ve aday adaylığını da burada kamuoyuna duyuracağı öğrenildi.

Öte yandan AK Parti Genel Merkezinin mevcut belediye başkanlarının aday adayı olmaması ile ilgili aldığı bir kararda bulunuyor. Osman Genç'in gerçekleştireceği toplantıda bu nedenle aday adaylığına yönelik bir açıklama yapmaması da gündemde.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'de çalışan hükümlüler yüz tanıma sistemi ile iş yerine giriş çıkış yapıyor

Samsun OMÜ'de çalışan hükümlüler yüz tanıma sistemi ile iş yerine giriş çıkış yapıyor