18 Şubat 2020 Salı

OSMAN GENÇ SAMSUN İÇİN GELECEK SLOGANI İLE BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYLIĞINI DUYURDU

Osman Genç Samsun için Gelecek sloganı ile Büyükşehir aday adaylığını duyurdu

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Mart 2019 yerel seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday olacağının sinyallerini "Samsun için Gelecek' sloganı ile vermeye başladı.

06 Kasım 2018 Salı 16:11 SİYASET

Samsun'un Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç'in, Mart 2019 yerel seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı olacağı kesinleşti gibi..


Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in AK Parti'de aday adaylığı başvuru sürecinin başlaması ile birlikte sosyal medyada 'Şimdi Yükseliş Zamanı' sloganı ile yayınladığı reklam görselleri dikkati çekti. Osman Genç'in 10 Kasım tarihinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığını açıklaması beklenen Osman Genç sosyal medyada 'Samsun İçin Gelecek' sloganını kullandığı görseleri, "Şehri planlarken bütüncül düşünmeliyiz. Şehrin sadece merkezi değil, Ladik'i Bafra'sı, Ayvacık'ı, Yakakent'i ve 17 ilçesi ile birlikte büyümeli ve gelişmelidir" notu ile sosyal medyada paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

abdüllatif ses

07 Kasım 2018 Çarşamba 23:44

Baktı canikten aday olamayacak büyükşehire aday adayı olup büyük şehire aday oldu diye anilmak icin yapti ne erdoğan tok ne osman genç ishak taşcı aday yapilmayacak genel merkez tatafindan yapilan anketlerde erdogan %20 osman genc %18 ishak taşcı % 15 yani üçüde istenmiyor atakum zaten akparti kayip etti hem genel seçimlerde hem cumhurbaskanligi seciminde ishak gereken cevabi aldi marangoz ortagini ozel kalem muduru yapti kayninin gecmiste ozel kalem müdürüyle ortak is yapıp batmisti

cengiz

07 Kasım 2018 Çarşamba 12:11

başarılarıyla hak eden başkan Allah yardımcın olsun ayak oyunları olmassa senin aday olman lazım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan yerel seçim için tam gaz çalışın talimatı

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan yerel seçim için tam gaz çalışın talimatı