24 Haziran 2019 Pazartesi

RECEP TAYYİP ERDOĞAN 19 OCAK'TA SAMSUN'A GELEREK ADAYLARI AÇIKLAYACAK

Recep Tayyip Erdoğan 19 Ocak'ta Samsun'a gelerek adayları açıklayacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Samsun'a gelerek, Samsun ilçe belediye başkanlarını açıklayacak.

07 Ocak 2019 Pazartesi 20:03 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Samsun'a geleceğini duyurdu.


AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Samsun'a belediye başkan adaylarını açıklamaya geliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Tevazu, Samimiyet ve Gayretle; "AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun sevgisini bütün hemşehrilerimiz zaten biliyor. Cumhurbaşkanımıza gönülden bağlı olan Samsunlu hemşehrilerimiz de Sayın Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde ağırlayacağına olan inancım tamdır" dedi. 19 Ocak Cumartesi günü Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak. AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da en iyi şekilde ağırlanacağını belirttiği açıklamasında, "Samsun, her zaman liderimize sahip çıkmıştır. Hemşehrilerimizin genel başkanımıza karşı sevgileri daima en üst noktada olmuştur. Geçtiğimiz cuma günü liderimizin yakın zamanda Samsun'a gelebileceğini ve ilçe belediye başkan adaylarımızı bizzat kendisinin açıklayabileceğini ifade etmiştim. O günden sonra Samsun'da müthiş bir sevinç ve heyecan oluştu. 19 Ocak'ta Samsun tarihi günlerinden birini yaşayacak. İl Başkanlığı olarak bizler gerekli hazırlıklara başladık. Kendisini Samsun’a yakışır şekilde ağırlayacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

nurhan bayrakçılar

07 Ocak 2019 Pazartesi 21:33

hayırlı olsun, iyi parti-chp ittifakı da derin bir uykuda daha büyükşehir adaylarını açıklayamadılar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da batan Volga-Balt 214 isimli geminin mühendisi dehşet anlarını anlattı

Samsun'da batan Volga-Balt 214 isimli geminin mühendisi dehşet anlarını anlattı