25 Haziran 2019 Salı

RECEP TAYYİP ERDOĞAN 24 HAZİRAN İÇİN BUGÜN SAMSUN MİTİNGİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK

Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran için bugün Samsun mitingini gerçekleştirecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14:00'de Samsun'a gelerek Cumhuriyet Meydanında 24 Haziran seçimleri için düzenlenecek mitingde konuşacak.

18 Haziran 2018 Pazartesi 12:06 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Samsun Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek olan mitinge katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Haziran seçimleri ile ilgili bugün saat: 14:00'de Samsun'a gelerek Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek mitingde halka seslenecek. 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Samsun'da gerçekleştireceği miting için hazırlıklar tamamlandı. Samsun Cumhuriyet Meydanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingi için süslenirken, miting alanında çok sayıda emniyet mensubu görev yapacak. 

AK PARTİ İL BAŞKANI KARADUMAN'DAN MİTİNGE DAVET ÇAĞRISI
Öte yandan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi ile ilgili yaptığı açıklamada  "Dünya'nın 5'ten büyük olduğunu haykıran, Dünya mazlumlarının gür sesi, ümmetin umudu, Anadolu'nun yiğit evladı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 18 Haziran Pazartesi günü(yarın) saat 14.00'te ilimize teşrif ederek, Samsunlu vatandaşlarımıza hitap edecek." dedi. 

Samsunluları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingine davet eden AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, şunları dile getirdi.

"İnanıyorum ki, Kurtuluş şehri Samsun'umuz daha önce göstermiş olduğu birlik ve beraberlik ruhunu bu mitingimize de taşıyacak ve Cumhuriyet Meydanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı sevenlerle dolup taşacaktır. 18 Haziran Pazartesi günü(bugün ) Samsun'umuz caddeleriyle, meydanlarıyla bir kez daha tarih yazacak. Bu miting bizim için 24 Haziran zaferinin adeta müjdecisi olacak. Samsunlu hemşehrilerim Vakit Samsun Vaktidir. Vakit Güçlü Türkiye Vaktidir. Tüm hemşehrilerimizi 18 Haziran Pazartesi günü(yarın) saat 14.00'te Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşecek olan mitingimize bekliyorum"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hastane doktoru ve güvenlik görevlilerine saldıranlardan 1'i tutuklandı

Samsun'da hastane doktoru ve güvenlik görevlilerine saldıranlardan 1'i tutuklandı