16 Şubat 2019 Cumartesi

RECEP TAYYİP ERDOĞAN İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA SÖYLEDİ: MİLLET ŞAMAR OĞLANI DEĞİL

Recep Tayyip Erdoğan il başkanları toplantısında söyledi: Millet şamar oğlanı değil

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, il başkanları, belediye başkanları ve milletvekillerine tevazu uyarısında bulunarak, "Bu millet şamar oğlanı değil. Bir oy verir iki oy verir sonra kenara koyar" dedi.

06 Temmuz 2018 Cuma 14:07 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleşen İl Başkanları toplantısında en güçlü oldukları yerlerde ciddi puan kaybı yaşadıklarını söyleyerek, il başkanları, belediye başkanları ve milletvekillerine uyarılarda bulundu.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Erdoğan, AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen İl Başkanları toplantısında, "Millet şamar oğlanı değil" diyerek İl Başkanları, belediye başkanları ve milletvekillerine tevazu hatırlatması yaptı. 24 Haziran seçimlerinden sonra kendisine gelen raporlarda önemli eleştirilerin bulunduğunu kaydeden Recep Tayyip Erdoğan, en güçlü oldukları yerlerde ciddi puan kayıplarının yaşandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleşen İl Başkanları toplantısında il başkanları, belediye başkanları ve milletvekillerine uyarılarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleşen İl Başkanları toplantısında şunları dile getirdi.

VATANDAŞ TEVAZU ARIYOR
"Aramızda belediye başkanı da bulunuyor. İşte bu seçimlerden sonra bana gelen raporlara baktığımızda özellikle bazı eleştiriler var ki bu çok çok önemli. Vatandaş özellikle şunu arıyor, bu tabi ağırlıklı belediye başkanları bunun yanında milletvekilleri vesaire… Tevazu arıyor tevazu. Belediye Başkanı, benim dükkanıma gelip bir çayımı içmedikten sonra ben bu belediye başkanını ne yapayım diyor.

AK PARTİ'NİN MÜKTESEBATINDA BÖYLE BİR ŞEY OLMAZ
Yani seçimden seçime mi belediye başkanı, milletvekili beni ziyaret edecek diyor. Veya kendi tanıdıkları ofislere uğrayıp çekip gidecekler diyor. Değerli arkadaşlar AK Parti’nin müktesebatında böyle bir şey olamaz. Bizi yücelten tevazumuz olmuştur. Eğer biz bu tevazuyu kaybettiysek işte bu açık net, puan kaybına da neden olmuştur.

KUSURA BAKMAYIN BU MİLLET ŞAMAR OĞLANI DEĞİL
En güçlü olduğumuz yerlerde eğer ciddi bir puan kaybı olmuşsa bunu kendi nefsimize soracağız. 'Biz hatayı nerede yaptık? Yanlışımız nerede?' Çok iyi hizmetler yapmış olabilir, bu hizmetler gerektir. Ama yeterli değildir. Yeterli olan o gönüllere girmektir. Gönüllere girersek bu işi başarmış oluruz. Vatandaşına tepeden bakıyorsak, onlara yeri geldiği zaman…. Kusura bakmayın bu millet şamar oğlanı değil. Bir oy verir, iki oy verir sonra kenara koyar."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediyesi personele yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor

Tekkeköy Belediyesi personele yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor