24 Nisan 2019 Çarşamba

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: SAMSUN BİZİ HİÇ BİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMADI

Recep Tayyip Erdoğan: Samsun bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresi için geldiği Samsun'da yaptığı konuşmada, "Samsun bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı" dedi.

24 Mart 2018 Cumartesi 16:22 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresine katılmak üzere geldiği Samsun'da vatandaşlara seslendi. 


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaşar Doğu Kapalı spor salonu dışında yağmur altında kendisini bekleyenlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yola çıktığımız günden bu yana Samsun bizi yalnız koymadı. Her zaman yanımızda oldu. 16 Nisan'da yine yanımızda oldunuz. Ve birileri Türkiye de darbe yapmaya kalkarken Samsun dimdik ayakta durdu. F-16'lara karşı susmadı Samsun. Tanklara, toplara karşı durmadı Samsun. Dimdik ayakta durdu. Kaçmadı üzerine üzerine yürüdü. Ve Allah nusretini gönderdi. Şimdi nereye hazırlanıyoruz. Mart'ta önemli bir seçim var arkasından Kasım'da parlamento seçimleri ve arkasından Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Hazır mıyız. Öyleyse durmak yok." dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresinde de partililere Samsun'un hiç bir zaman kendilerini yalnız bırakmadığını söylerken, kongrenin yapıldığı salonda ki kalabalık, "Yalnız değilsin Reis" sloganları attı. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti Samsun İl Kongresinde Yusuf Ziya Yılmaz'a övgü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti Samsun İl Kongresinde Yusuf Ziya Yılmaz'a övgü