18 Ekim 2019 Cuma

RECEP TAYYİP ERDOĞAN SAMSUN MİTİNGİNDE 'CHP'NİN SAMSUN ADAYI NİYE YOK' DİYE SORDU

Recep Tayyip Erdoğan Samsun mitinginde 'CHP'nin Samsun adayı niye yok' diye sordu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Samsun'da gerçekleştirdiği mitingde, "Burası milli mücadelenin şehri değil mi CHP'nin adayı niye yok" diye sordu.

03 Mart 2019 Pazar 17:27 SİYASET

Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen mitinginde, CHP'nin Samsun adayının olup olmadığını sordu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'da gerçekleşen mitinginde Cumhuriyet Meydanında kendisini karşılayan kalabalığa, "Muhteşemsin Samsun" diyerek seslendi.  Erdoğan, Samsun mitinginde yaptığı konuşmada, Samsun halkından 31 Mart'ta Cumhur İttifakının karşısında olanlara Osmanlı tokadı atılmasını istedi. Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasında "CHP'nin Samsun adayı var mı" diyerek sorarken, "Niye yoklar. Burası milli mücadelenin, kurtuluş savaşının şehri değil mi.  Çünkü onlar Samsun halkının kimi bağrına basacağını biliyor. Öyle laf ola beri gele yok. Onların amacı salon toplantısı bir iki televizyon programı ile bu dönemi savuşturmak. Dert dinlemek, milletle buluşmak onlar için çok büyük dert. Millete tahammülleri yok. Parti binalarında sabah akşam ekipçilik kavgası yapmayı particilik sanıyorlar.  Samsun'un 31 Mart'ta tavrını yine demokrasiden yana tavır koyacağına inanıyorum. Samsun'un yine işi ehline teslim edeceğine inanıyorum. Samsun 31 Martt'a ülkene sahip çıkıyor musun, sandığa demokrasiye sahip çıkıyor musun. Samsun 31 Mart'ta Cumhur İttifakına sahip çıkıyor musun.  Milli iradenin şehrine bu yakışır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Dürdane KILIÇ

04 Mart 2019 Pazartesi 00:26

MHP 'nin adayı kim?

Hakkı

03 Mart 2019 Pazar 18:53

MHP nin adayı neden yoksa o yüzden...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan mitingine katılanlara taşıma diyenlere Samsun'dan tepki gösterdi

Erdoğan mitingine katılanlara taşıma diyenlere Samsun'dan tepki gösterdi