27 Haziran 2019 Perşembe

RECEP TAYYİP ERDOĞAN YEREL SEÇİM TALİMATI VERDİ! SEVİLEN ADAYLARI BULACAĞIZ

Recep Tayyip Erdoğan yerel seçim talimatı verdi! Sevilen adayları bulacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçim zaferinin ardından AK Parti teşkilatlarına yerel seçim talimatı verirken, "Vatandaşın sevdiği adayları bulacağız" dedi.

01 Temmuz 2018 Pazar 15:20 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan parti teşkilatlarına yerel seçimlere hazırlanılması talimatı geldi. Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimler nedeni ile AK Parti Olağan Kongresini erkene aldıklarını açıkladı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere düzenlenen toplantıda AK Parti teşkilatına uyarılarda bulundu.

Teşkilatın seçim havasından çıkmaması gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanılmasına dikkat çekti.

"VATANDAŞIN SEVDİĞİ ADAYLARI BULACAĞIZ"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MKYK toplantısında şunları söyledi: "Seçimlerde verilen mesajı iyi değerlendirip yolumuza devam edeceğiz. Seçim atmosferinden çıktık diye durmayacağız, tam tersine hazır seçim atmosferi varken, yerel seçimlere hazırlanacağız. Bu aşamada, yerel seçimlerde halkın tercih edeceği, vatandaşın sevdiği adayları bulmaya çalışacağız. Hızla yerel seçimlere odaklanacağız. 24 Haziran seçimlerinde sandıktan çıkan mesajın gereğini yapıp yerel seçimlere gideceğiz. Kongreyi de o yüzden erkene alıyoruz zaten."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı idam istedi, CHP Samsun İl Başkanı karşı çıktı

MHP Samsun İl Başkanı idam istedi, CHP Samsun İl Başkanı karşı çıktı