28 Eylül 2020 Pazartesi

SAADET PARTİSİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİH ŞEN OLDU

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen oldu

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen oldu. Saadet Partisinin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Salih Şen yaptığı açıklamada, seçimde projeleri ile yarışacağını söyledi.

06 Şubat 2019 Çarşamba 20:21 SİYASET

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, adaylığının açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yaptı.


31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Salih Şen, partisine ve kendisine gönderilen yoğun tebrik mesajlarına teşekkür etti.

PROJELERİMİZLE YARIŞACAĞIZ
Dürüst başkan dürüst yönetim anlayışı ile yola çıktıklarını söyleyen Salih Şen, ‘’Genel Başkanımıza, Partimizin kıymetli mensuplarına ve bize tebrik ve destek mesajları gönderen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Samsun için projelerimizi ortaya koyacağız. Projelerimiz ile yarışacağız. Samsun’umuzu hak ettiği noktaya taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğiz.’’dedi.

YENİ YÖNETİM ANLAYIŞI
Yapılacak seçimlerin şehrin kaderini belirleyen önemli bir seçim olduğunu belirten Şen, ‘’31 Mart’ta çok önemli bir karar vereceğiz. Saadet Partisi olarak Samsunlu hemşerilerimize yeni bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Biz şehrin bütün potansiyellerini harekete geçiren, yıkmadan yapan, adil bölüşümden yana olan, kardeşliği temel ilke edinen, ötekileştirmeyen, yaparken farklı fikirlere açık olan bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Saadet Parti'nin Samsun Büyükşehir adayının belli olması ile birlikte Samsun'da Büyükşehir için aday sayısı 5'e yükseldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

07 Şubat 2019 Perşembe 09:10

akp ekmeğine her zaman ki gibi yağ sürmeye devam.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta Mustafa Demir'i, Cemil Deveci Zihni Şahin'i ziyaret etti

Erhan Usta Mustafa Demir'i, Cemil Deveci Zihni Şahin'i ziyaret etti