02 Aralık 2021 Perşembe

SADİR DURMAZ SAMSUN TERME'DE KONUŞTU! BUNLARA ÜLKE TESLİM EDİLİR Mİ?

Sadir Durmaz Samsun Terme'de konuştu! Bunlara ülke teslim edilir mi?

Samsun'a gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, partisinin Terme İlçe Başkanlığı açılışında CHP ve İYİ Parti'ye yüklenerek, "Bunlara ülke teslim edilir mi?" dedi.

21 Kasım 2021 Pazar 21:08 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanlığının düzenlediği İl İl Anadolu Adım Adım 2023 toplantısı için Samsun'a gelen Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, partisinin Terme ilçe Başkanlığının açılışını yaptı.


Samsun'da İl İl Anadolu Adım Adım 2023 toplantısına katılarak partililere seslenen MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, bu toplantının ardından MHP Terme İlçe Başkanlığı binasının açılışına geçti. MHP Terme Başkanlığının binasını açan Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz burada da CHP ve İYİ Parti'yi eleştirdi.Millet İttifakının Amerika'dan iktidar beklediğini söyleyen Sadir Durmaz, MHP Terme İlçe Başkanlığı binasının açılışında "Sınırlarımızı koruyacak askeri tezkereye HDP ile birlikte hayır oyu verdiler. Sonrada çıktılar Kandil'i yerle yeksan edeceğiz dediler. Tezkereye hayır diyerek Kandil'i nasıl yerle bir edeceksin. Tererösit Selahattin Demirtaş'a her gün özgürlük istiyorlar. FETÖ'nün desteği ile partimize operasyon yapan, ele geçiremeyince yeni bir parti kuran ve kendilerine İYi diyenler bunlar. Meral hanım her gittiği yerde sözlerine 'Yurtrta Sulh ilkesini harekete geçireceğiz. Ben Başbakan olacağım" söyledikleri bunlardı. Ortada seçim yok nasıl başbakan olacaksın. Ne zaman, partimizi ele geçirmeye çalıştıkları, FETÖ hain darbe girişi olmadan önce. HDP'liler bunlara bizim oylarımızla o koltuklarda oturuyorsunuz dedi, hiç bir şey diyemediler. Bunlara ülke teslim edilir mi?" dedi.Sadir Durmaz açılış sonrası MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MYK üyesi Hüseyin Edis, MHP Meclis üyesi Aykut Çepni, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur ile birlikte esnaf ziyaretleri yaptıktan sonra akşam yemeğine katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

22 Kasım 2021 Pazartesi 05:46

İlk seçimde alacaksın sorunun cevabını...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Melis Çelikler'in Nefes Kesildi şarkısının klibini Rıdvan Uzun çekti

Melis Çelikler'in Nefes Kesildi şarkısının klibini Rıdvan Uzun çekti